2020 helyi tudományos diákköri forduló (online)

MATEMATIKA DIÁKKÖR ELŐADÁSAI

Az alábbi linken történő csatlakozással a néző tudomásul veszi, hogy kép- és/vagy hangfelvételt nem készíthet a konferenciáról!

Online: https://us02web.zoom.us/j/87154961504
Időpont: 2020. szeptember 23. (szerda) 14 óra

Előadók:
  1. Kiss Rebeka, matematikus MSc: Ortogonális tömbök létezése és egészértékű programozás (Témavezető: Dr. Nagy Gábor Péter egyetemi tanár, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Geometria Tanszék)
  2. Wiandt Péter, alkalmazott matematikus MSc: Szubkritikus Galton-Watson-folyamatok bevándorlással (Témavezető: Dr. Kevei Péter egyetemi docens, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Sztochasztika Tanszék)
Zsűri:
Dr. Krisztin Tibor akadémikus, tanszékvezető egyetemi tanár, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Alkalmazott és Numerikus Matematika Tanszék  (elnök)
Dr. Maróti Miklós tanszékvezető egyetemi docens, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Algebra és Számelmélet Tanszék
Dr. Szűcs Gábor egyetemi adjunktus, SZTE TTIK Bolyai Intézet. Sztochasztika Tanszék

Támogatóink: