LEMMA tábor 2024

Idén is megtartjuk LEMMA táborunkat 11.-es matematika iránt érdeklődő fiatalok számára. A fiatalok a tábor során betekintést nyerhetnek a matematikával való elhelyezkedés lehetőségeibe (alkalmazott és kutató vonalon is), valamint a szegedi egyetemi és városi életbe. Mind kapcsolatszerzés, mind információszerzés szempontjából hasznos lehet a diákoknak. Nem hagyományos matektábor, hanem a matematikus álláslehetőségek bemutatása (alkalmazott matematikus: pénzügy, ipar, banki, informatikai, kiberbiztonság, gyógyszerfejlesztés, stb. és persze a kutató matematikus), egy mozaikot kapnak, hogy mire lehet menni a matematika tanulásával az életben.

A feltételek: 30.000Ft díj, ebben benne van 5 napi 3 étkezés, 4 éjszaka szállás és a programok (ez manapság nagyon megéri). A napi 5-6 félórás előadás mellett játékos vetélkedők, csapatépítés, csillagvizsgáló, bográcsozás, Szeged megismerése, egyetemi életbe betekintés és még sok érdekesség a program.

Jelentkezés a plakát QR kódján vagy itt: https://bit.ly/3V3MaQm
Határidő: május 31.