Előző hónap Előző nap Következő nap Következő hónap

iCal fájl letöltése
Csütörtök, 6. Március 2014, 09:00 - 16:00

Wolfram Technologies Workshop

A Wolfram Research magyarországi körútja során Szegeden is tart szemináriumot és szakmai tréninget. A tudományos szoftverek nélkülözhetetlenek az SZTE-n folyó oktatásban és kutatásban egyaránt. A Wolfram Alpha tudományos kereső portált mindenki ismeri, a Wolfram Mathematica rendszerre egyetemünk korlátlan licensszel rendelkezik. A rendezvényen az aktuális fejlesztésekről szóló előadások mellett intenzív Mathematica tréning is lesz. Sőt, az eredeti terveken túl, a szegedi alkalmazásokról is elhangzik két rövid előadás. A résztvevők egyéni konzultációkon első kézből kaphatnak segítséget saját fejlesztéseikhez. Végül ráadásként, 13.45-től egy két órás kurzus is lesz a Mathematica programozásáról.

A részvétel ingyenes, regisztrálni lehet a szeminárium weblapján:

Wolfram Mathematica Workshop (honlap)

Mindenki hozza magával laptopját, amin a Mathematica telepítve van. 30 napos próbaváltozat a fenti weblapról letölthető. SZTE példány az egyetemi licenszfelelőstől (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) kérhető.
Hely : Szent-Györgyi Albert Agóra, Informatorium, Szeged, Kálvária Sugárút 23.

JEvents v3.1.8 Stable   Copyright © 2006-2013