TTIK Nyílt Nap 2024

Január 20-án, szombaton kari nyílt nap lesz az újszegedi Biológiai Intézetben. A matematikai képzéssel kapcsolatban a következő események lesznek:

9:00 - 12:00 óra között:

Matematikai érdekességek -- Dr. Győrffy Lajos egyetemi adjunktus, Ágoston Tamás, Komálovics Ábel, Kubatovics Kata, Varga Kristóf PhD hallgatók.

10:00 és 11:00 óra között:

Előadás: Dr. Győrffy Lajos - "Mire megyek, ha matekra megyek? - Álláslehetőségek és elhelyezkedés alkalmazott vagy kutató matematikusként"

13:15-kor, a központi előadás után, a vendégeket busszal a Bolyai Intézetbe átkíséri: Ágoston Tamás, Komálovics Ábel, Kubatovics Kata, Varga Kristóf PhD hallgató. Gyülekező az épület bejáratánál. A Bolyai Intézetben (Aradi vértanúk tere 1.) Dr. Kosztolányi József intézetvezető helyettes egyetemi docens tájékoztató előadást és kötetlen beszélgetést, Varga Ferencné szakkönyvtárvezető könyvtárbemutatót tart.

Részletesen:

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.