Az SZTE Bolyai Intézet levelező tagozatának órarendje

2019/2020-as tanév II. félév
(Utolsó módosítás: 2020. március 10. 10:42)

Egyedi teremfoglalási igény
Legutóbbi változtatások
Tudnivalók hallgatóknak
Tudnivalók oktatóknak

Matematika BSc I. évfolyam órarendje
Matematika BSc II., III. évfolyam órarendje
Matematika tanári (rövid ciklusú) órarendje

Oktatói órarendek
Termek foglaltsága

Egyedi teremfoglalási igény

Itt jelenthető be.

Legutóbbi változtatások

Ez a lista csak a matematika szak hivatalos levelezős óráinak változását tartalmazza (az egyéb teremfoglalásokat nem).

Tudnivalók hallgatók számára

Tudnivalók oktatók számára


Matematika BSc I. évfolyam

2020. február 7. (p)

10-14MBLK33E/G
Kalkulus II. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
14-19MBLK34E/G
Matematikai modellek ea. + gy.
(Vizi Zsolt,
Kalmár terem)

2020. február 8. (szo)

8-13MBLK12E/G
Diszkrét matematika ea.+gy.
(Katonáné Horváth Eszter,
Vályi terem)

2020. február 21. (p)

10-14MBLK33E/G
Kalkulus II. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
14-19MBLK34E/G
Matematikai modellek ea. + gy.
(Vizi Zsolt,
Kalmár terem)

2020. február 22. (szo)

8-13MBLK12E/G
Diszkrét matematika ea.+gy.
(Katonáné Horváth Eszter,
Vályi terem)

2020. március 6. (p)

10-14MBLK33E/G
Kalkulus II. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
14-18MBLK51E/G
Kombinatorika ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Vályi terem)
18-20MBLK34E/G
Matematikai modellek ea. + gy.
(Vizi Zsolt,
Kalmár terem)

2020. március 7. (szo)

8-11MBLK12E/G
Diszkrét matematika ea.+gy.
(Katonáné Horváth Eszter,
Vályi terem)
11-13MBLK51E/G
Kombinatorika ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Vályi terem)
13-15MBLK12E/G
Diszkrét matematika ea.+gy.
(Katonáné Horváth Eszter,
Vályi terem)

2020. március 20. (p)

10-14MBLK33E/G
Kalkulus II. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
14-18MBLK51E/G
Kombinatorika ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Vályi terem)

2020. március 21. (szo)

8-11MBLK12E/G
Diszkrét matematika ea.+gy.
(Katonáné Horváth Eszter,
Vályi terem)
11-13MBLK34E/G
Matematikai modellek ea. + gy.
(Vizi Zsolt,
Kalmár terem)
13-15MBLK12E/G
Diszkrét matematika ea.+gy.
(Katonáné Horváth Eszter,
Vályi terem)

2020. március 27. (p)

10-12MBLK33E/G
Kalkulus II. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
12-17MBLK34E/G
Matematikai modellek ea. + gy.
(Vizi Zsolt,
Kalmár terem)

2020. március 28. (szo)

2020. április 24. (p)

10-12MBLK33E/G
Kalkulus II. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
13-15MBLK12E/G
Diszkrét matematika ea.+gy.
(Katonáné Horváth Eszter,
Vályi terem)
15-20MBLK51E/G
Kombinatorika ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Vályi terem)

2020. április 25. (szo)

8-12MBLK33E/G
Kalkulus II. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)

2020. május 8. (p)

10-12MBLK51E/G
Kombinatorika ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Vályi terem)
12-15MBLK34E/G
Matematikai modellek ea. + gy.
(Vizi Zsolt,
Kalmár terem)
15-18MBLK12E/G
Diszkrét matematika ea.+gy.
(Katonáné Horváth Eszter,
Vályi terem)

2020. május 9. (szo)

8-12MBLK33E/G
Kalkulus II. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
12-15MBLK12E/G
Diszkrét matematika ea.+gy.
(Katonáné Horváth Eszter,
Vályi terem)

2020. május 15. (p)

10-14MBLK33E/G
Kalkulus II. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
14-17MBLK51E/G
Kombinatorika ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Vályi terem)

2020. május 16. (szo)

8-12MBLK12E/G
Diszkrét matematika ea.+gy.
(Katonáné Horváth Eszter,
Vályi terem)
12-14MBLK51E/G
Kombinatorika ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Vályi terem)

Matematika BSc II., III. évfolyam

2020. február 7. (p)

10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
12-17MBLB42?,MTKLV032E
Algoritmikus geometria ea.
(Ódor Tibor,
Farkas terem)
17-20MBLC15E
A számfogalom felépítése ea.
(Szabó László,
Farkas terem)

2020. február 8. (szo)

8-12MBLA61E
Statisztika ea.
(Barczy Mátyás,
Farkas terem)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2020. február 21. (p)

10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
12-16MBLB12E/G
Játékelmélet ea.+gy.
(Kátai-Urbán Kamilla,
Farkas terem)
16-20MBLA61E
Statisztika ea.
(Barczy Mátyás,
Farkas terem)

2020. február 22. (szo)

8-12MBLA61E
Statisztika ea.
(Barczy Mátyás,
Farkas terem)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2020. február 28. (p)

10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
12-16MTKL213E,MBLC11E
Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.
(Klukovits Lajos,
Farkas terem)
16-20MBLA61G
Statisztika gy.
(Szűcs Gábor,
Kalmár terem)

2020. február 29. (szo)

8-12MBLA61G
Statisztika gy.
(Szűcs Gábor,
Kalmár terem)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2020. március 13. (p)

10-14MBLB12E/G
Játékelmélet ea.+gy.
(Kátai-Urbán Kamilla,
Farkas terem)
14-16MTKL213E,MBLC11E
Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.
(Klukovits Lajos,
Farkas terem)
16-20MBLB52E/G
Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Farkas terem)

2020. március 14. (szo)

8-10MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
10-12MBLA61G
Statisztika gy.
(Szűcs Gábor,
Kalmár terem)
13-15MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2020. március 27. (p)

12-14MBLB12E/G
Játékelmélet ea.+gy.
(Kátai-Urbán Kamilla,
Farkas terem)
14-16MBLC15E
A számfogalom felépítése ea.
(Szabó László,
Farkas terem)

2020. március 28. (szo)

8-12MBLB62E/G
Alkalmazott statisztika ea.+gy.
(Szűcs Gábor,
Kalmár terem)
12-14MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2020. április 24. (p)

10-12MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
13-16MBLC15E
A számfogalom felépítése ea.
(Szabó László,
Farkas terem)
16-20MTKL213E,MBLC11E
Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.
(Klukovits Lajos,
Farkas terem)

2020. április 25. (szo)

8-13MBLB62E/G
Alkalmazott statisztika ea.+gy.
(Szűcs Gábor,
Kalmár terem)

2020. május 8. (p)

10-12MBLB12E/G
Játékelmélet ea.+gy.
(Kátai-Urbán Kamilla,
Farkas terem)
14-18MBLB52E/G
Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Farkas terem)

2020. május 9. (szo)

8-12MBLB52E/G
Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Farkas terem)
12-14MBLC15E
A számfogalom felépítése ea.
(Szabó László,
Farkas terem)

2020. május 15. (p)

10-12MBLB12E/G
Játékelmélet ea.+gy.
(Kátai-Urbán Kamilla,
Farkas terem)
12-17MBLB42?,MTKLV032E
Algoritmikus geometria ea.
(Ódor Tibor,
Farkas terem)
17-19MBLB52E/G
Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.
(Nagy V. Gábor,
Farkas terem)

2020. május 16. (szo)

8-13MBLB62E/G
Alkalmazott statisztika ea.+gy.
(Szűcs Gábor,
Kalmár terem)
13-15MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

Matematika tanári (rövid ciklusú)

2020. február 7. (p)

10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
12-14TO-MTKL2E
Szakmódszertan 2 ea. + gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)
14-16MTKL223G
Problémamegoldó szeminárium gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)
16-19MTKL224G
Elemi matematika 6. gy.
(Máder Attila,
Haar terem)

2020. február 8. (szo)

8-12MTKL261E/G
A sztochasztika alapjai ea.+gy.
(Benke János,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2020. február 14. (p)

10-16??
Valóságközeli feladatok ea.
(Ambrus Gabriella,
Haar terem)
16-20MTKL223G
Problémamegoldó szeminárium gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2020. február 15. (szo)

2020. február 21. (p)

10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
12-14TO-MTKL2E
Szakmódszertan 2 ea. + gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)
14-16MTKL223G
Problémamegoldó szeminárium gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)
16-20MTKL261E/G
A sztochasztika alapjai ea.+gy.
(Benke János,
Szőkefalvi-Nagy terem)

2020. február 22. (szo)

8-12MTKL224G
Elemi matematika 6. gy.
(Máder Attila,
Haar terem)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2020. február 28. (p)

10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
12-16MTKL213E,MBLC11E
Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.
(Klukovits Lajos,
Farkas terem)
16-19TO-MTKL2E
Szakmódszertan 2 ea. + gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2020. február 29. (szo)

10-12MTKL223G
Problémamegoldó szeminárium gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2020. március 13. (p)

14-16MTKL213E,MBLC11E
Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.
(Klukovits Lajos,
Farkas terem)
16-18MTKL223G
Problémamegoldó szeminárium gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2020. március 14. (szo)

8-10MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
10-13MTKL224G
Elemi matematika 6. gy.
(Máder Attila,
Haar terem)
13-15MBLA51E/G,MTKL242E/G
Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2020. március 20. (p)

10-16??
Valóságközeli feladatok ea.
(Ambrus Gabriella,
Haar terem)
16-20TO-MTKL2E
Szakmódszertan 2 ea. + gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2020. március 21. (szo)

8-12MTKL261E/G
A sztochasztika alapjai ea.+gy.
(Benke János,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-14MTKL224G
Elemi matematika 6. gy.
(Máder Attila,
Haar terem)

2020. április 24. (p)

10-16??
Valóságközeli feladatok ea.
(Ambrus Gabriella,
Haar terem)
16-20MTKL213E,MBLC11E
Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.
(Klukovits Lajos,
Farkas terem)

2020. április 25. (szo)

8-12MTKL261E/G
A sztochasztika alapjai ea.+gy.
(Benke János,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-14TO-MTKL2E
Szakmódszertan 2 ea. + gy.
(Kosztolányi József,
Farkas terem)

2020. május 8. (p)

10-16??
Valóságközeli feladatok ea.
(Ambrus Gabriella,
Haar terem)
16-19TO-MTKL2E
Szakmódszertan 2 ea. + gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2020. május 9. (szo)

8-12MTKL261E/G
A sztochasztika alapjai ea.+gy.
(Benke János,
Szőkefalvi-Nagy terem)

Oktatói órarendek

Ambrus Gabriella

2020. február 14. (p)
10-16?? Valóságközeli feladatok ea.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. március 20. (p)
10-16?? Valóságközeli feladatok ea.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. április 24. (p)
10-16?? Valóságközeli feladatok ea.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. május 8. (p)
10-16?? Valóságközeli feladatok ea.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem

Barczy Mátyás

2020. február 8. (szo)
8-12MBLA61E Statisztika ea.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. február 21. (p)
16-20MBLA61E Statisztika ea.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. február 22. (szo)
8-12MBLA61E Statisztika ea.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem

Benke János

2020. február 8. (szo)
8-12MTKL261E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Szőkefalvi-Nagy terem
2020. február 21. (p)
16-20MTKL261E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Szőkefalvi-Nagy terem
2020. március 21. (szo)
8-12MTKL261E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Szőkefalvi-Nagy terem
2020. április 25. (szo)
8-12MTKL261E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Szőkefalvi-Nagy terem
2020. május 9. (szo)
8-12MTKL261E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Szőkefalvi-Nagy terem

Katonáné Horváth Eszter

2020. február 8. (szo)
8-13MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. február 22. (szo)
8-13MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. március 7. (szo)
8-11MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
13-15MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. március 21. (szo)
8-11MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
13-15MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. április 24. (p)
13-15MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. május 8. (p)
15-18MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. május 9. (szo)
12-15MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. május 16. (szo)
8-12MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem

Klukovits Lajos

2020. február 28. (p)
12-16MTKL213E,MBLC11E Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
2020. március 13. (p)
14-16MTKL213E,MBLC11E Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
2020. április 24. (p)
16-20MTKL213E,MBLC11E Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem

Kosztolányi József

2020. február 7. (p)
12-14TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
14-16MTKL223G Problémamegoldó szeminárium gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. február 14. (p)
16-20MTKL223G Problémamegoldó szeminárium gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. február 21. (p)
12-14TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
14-16MTKL223G Problémamegoldó szeminárium gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. február 28. (p)
16-19TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. február 29. (szo)
10-12MTKL223G Problémamegoldó szeminárium gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. március 13. (p)
16-18MTKL223G Problémamegoldó szeminárium gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. március 20. (p)
16-20TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. április 25. (szo)
12-14TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
2020. május 8. (p)
16-19TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem

Kátai-Urbán Kamilla

2020. február 21. (p)
12-16MBLB12E/G Játékelmélet ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. március 13. (p)
10-14MBLB12E/G Játékelmélet ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. március 27. (p)
12-14MBLB12E/G Játékelmélet ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. május 8. (p)
10-12MBLB12E/G Játékelmélet ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. május 15. (p)
10-12MBLB12E/G Játékelmélet ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem

Máder Attila

2020. február 7. (p)
16-19MTKL224G Elemi matematika 6. gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. február 22. (szo)
8-12MTKL224G Elemi matematika 6. gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. március 14. (szo)
10-13MTKL224G Elemi matematika 6. gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2020. március 21. (szo)
12-14MTKL224G Elemi matematika 6. gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem

Nagy V. Gábor

2020. március 6. (p)
14-18MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. március 7. (szo)
11-13MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. március 13. (p)
16-20MBLB52E/G Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. március 20. (p)
14-18MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. április 24. (p)
15-20MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. május 8. (p)
10-12MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
14-18MBLB52E/G Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. május 9. (szo)
8-12MBLB52E/G Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. május 15. (p)
14-17MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
17-19MBLB52E/G Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. május 16. (szo)
12-14MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem

Szabó László

2020. február 7. (p)
17-20MBLC15E A számfogalom felépítése ea.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. március 27. (p)
14-16MBLC15E A számfogalom felépítése ea.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. április 24. (p)
13-16MBLC15E A számfogalom felépítése ea.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. május 9. (szo)
12-14MBLC15E A számfogalom felépítése ea.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem

Szabó László Imre

2020. február 7. (p)
10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
2020. február 8. (szo)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
2020. február 21. (p)
10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
2020. február 22. (szo)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
2020. február 28. (p)
10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
2020. február 29. (szo)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
2020. március 14. (szo)
8-10MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
13-15MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Farkas terem
2020. március 28. (szo)
12-14MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. április 24. (p)
10-12MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. május 16. (szo)
13-15MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem

Szűcs Gábor

2020. február 28. (p)
16-20MBLA61G Statisztika gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Kalmár terem
2020. február 29. (szo)
8-12MBLA61G Statisztika gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Kalmár terem
2020. március 14. (szo)
10-12MBLA61G Statisztika gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Kalmár terem
2020. március 28. (szo)
8-12MBLB62E/G Alkalmazott statisztika ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Kalmár terem
2020. április 25. (szo)
8-13MBLB62E/G Alkalmazott statisztika ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Kalmár terem
2020. május 16. (szo)
8-13MBLB62E/G Alkalmazott statisztika ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam, Kalmár terem

Vas Gabriella

2020. február 7. (p)
10-14MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. február 21. (p)
10-14MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. március 6. (p)
10-14MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. március 20. (p)
10-14MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. március 27. (p)
10-12MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. április 24. (p)
10-12MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. április 25. (szo)
8-12MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. május 9. (szo)
8-12MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2020. május 15. (p)
10-14MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem

Vizi Zsolt

2020. február 7. (p)
14-19MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Kalmár terem
2020. február 21. (p)
14-19MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Kalmár terem
2020. március 6. (p)
18-20MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Kalmár terem
2020. március 21. (szo)
11-13MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Kalmár terem
2020. március 27. (p)
12-17MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Kalmár terem
2020. május 8. (p)
12-15MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Kalmár terem

Ódor Tibor

2020. február 7. (p)
12-17MBLB42?,MTKLV032E Algoritmikus geometria ea.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem
2020. május 15. (p)
12-17MBLB42?,MTKLV032E Algoritmikus geometria ea.Matematika BSc II., III. évfolyam, Farkas terem

Termek foglaltsága
(nem teljes lista, a nappali tagozatos órákat nem tartalmazza!)

Bolyai terem

2020. február 21. (p)
12-16Dékáni HivatalDékáni pályázók meghallgatása (Magyar Márta)
2020. február 28. (p)
10-12Sztochasztika konz. (Balázs István)
2020. március 14. (szo)
10-14MBLX112E/G Diszkrét matematika II. ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2020. március 20. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
2020. április 3. (p)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 4. (szo)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 18. (szo)
8-20Medve matek (Kosztolányi József)
2020. április 25. (szo)
8-18Egyetemi Tavasz (K. Horváth Eszter)
2020. május 8. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-20informatikus rendezvény (Bánhelyi Balázs)
2020. május 9. (szo)
12-18 (Nagy-György Judit)
2020. május 15. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)

Farkas terem

2020. február 7. (p)
10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Szabó László Imre)
12-17MBLB42?,MTKLV032E Algoritmikus geometria ea.Matematika BSc II., III. évfolyam (Ódor Tibor)
17-20MBLC15E A számfogalom felépítése ea.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szabó László)
2020. február 8. (szo)
8-12MBLA61E Statisztika ea.Matematika BSc II., III. évfolyam (Barczy Mátyás)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Szabó László Imre)
2020. február 21. (p)
10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Szabó László Imre)
12-16MBLB12E/G Játékelmélet ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Kátai-Urbán Kamilla)
16-20MBLA61E Statisztika ea.Matematika BSc II., III. évfolyam (Barczy Mátyás)
2020. február 22. (szo)
8-12MBLA61E Statisztika ea.Matematika BSc II., III. évfolyam (Barczy Mátyás)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Szabó László Imre)
2020. február 28. (p)
10-12MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Szabó László Imre)
12-16MTKL213E,MBLC11E Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Klukovits Lajos)
2020. február 29. (szo)
12-14MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Szabó László Imre)
2020. március 6. (p)
12-16MTLI003E/G Matematika informatikusoknak ea.+gy.Informatika tanár kieg. (Fülöp Vanda)
2020. március 13. (p)
10-14MBLB12E/G Játékelmélet ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Kátai-Urbán Kamilla)
14-16MTKL213E,MBLC11E Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Klukovits Lajos)
16-20MBLB52E/G Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Nagy V. Gábor)
2020. március 14. (szo)
8-10MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Szabó László Imre)
13-15MBLA51E/G,MTKL242E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Szabó László Imre)
2020. március 20. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
2020. március 27. (p)
12-14MBLB12E/G Játékelmélet ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Kátai-Urbán Kamilla)
14-16MBLC15E A számfogalom felépítése ea.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szabó László)
2020. március 28. (szo)
12-14MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szabó László Imre)
2020. április 3. (p)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 4. (szo)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 18. (szo)
8-20Medve matek (Kosztolányi József)
2020. április 24. (p)
10-12MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szabó László Imre)
13-16MBLC15E A számfogalom felépítése ea.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szabó László)
16-20MTKL213E,MBLC11E Fejezetek a matematika kultúrtörténetéből ea.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Klukovits Lajos)
2020. április 25. (szo)
12-14TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2020. május 8. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-12MBLB12E/G Játékelmélet ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Kátai-Urbán Kamilla)
14-18MBLB52E/G Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Nagy V. Gábor)
2020. május 9. (szo)
8-12MBLB52E/G Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Nagy V. Gábor)
12-14MBLC15E A számfogalom felépítése ea.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szabó László)
2020. május 15. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-12MBLB12E/G Játékelmélet ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Kátai-Urbán Kamilla)
12-17MBLB42?,MTKLV032E Algoritmikus geometria ea.Matematika BSc II., III. évfolyam (Ódor Tibor)
17-19MBLB52E/G Algebrai és geometriai módszerek a kombinatorikában ea. + gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Nagy V. Gábor)
2020. május 16. (szo)
13-15MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika elemei ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szabó László Imre)

Grünwald terem

2020. február 7. (p)
10-14MTLI003E/G Matematika informatikusoknak ea.+gy.Informatika tanár kieg. (Fülöp Vanda)
2020. február 14. (p)
8-16MBNB63E/G Bevezetés a pénzügyi matematikába ea.+gy.nappali Mat. Bsc (Szűcs Gábor)
16-20MTLI003E/G Matematika informatikusoknak ea.+gy.Informatika tanár kieg. (Fülöp Vanda)
2020. február 21. (p)
8-16MBNB63E/G Bevezetés a pénzügyi matematikába ea.+gy.nappali Mat. Bsc (Szűcs Gábor)
2020. február 22. (szo)
11-15MTLI003E/G Matematika informatikusoknak ea.+gy.Informatika tanár kieg. (Fülöp Vanda)
2020. február 29. (szo)
10-14MTLI003E/G Matematika informatikusoknak ea.+gy.Informatika tanár kieg. (Fülöp Vanda)
2020. március 6. (p)
8-16MBNB63E/G Bevezetés a pénzügyi matematikába ea.+gy.nappali Mat. Bsc (Szűcs Gábor)
2020. március 13. (p)
8-16MBNB63E/G Bevezetés a pénzügyi matematikába ea.+gy.nappali Mat. Bsc (Szűcs Gábor)
2020. március 20. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
2020. március 27. (p)
8-16MBNB63E/G Bevezetés a pénzügyi matematikába ea.+gy.nappali Mat. Bsc (Szűcs Gábor)
16-20MTLI003E/G Matematika informatikusoknak ea.+gy.Informatika tanár kieg. (Fülöp Vanda)
2020. április 3. (p)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 4. (szo)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 18. (szo)
8-20Medve matek (Kosztolányi József)
2020. április 24. (p)
8-16MBNB63E/G Bevezetés a pénzügyi matematikába ea.+gy.nappali Mat. Bsc (Szűcs Gábor)
2020. május 8. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
2020. május 15. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)

Haar terem

2020. február 7. (p)
12-14TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
14-16MTKL223G Problémamegoldó szeminárium gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
16-19MTKL224G Elemi matematika 6. gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Máder Attila)
2020. február 14. (p)
10-16?? Valóságközeli feladatok ea.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Ambrus Gabriella)
16-20MTKL223G Problémamegoldó szeminárium gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2020. február 21. (p)
12-14TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
14-16MTKL223G Problémamegoldó szeminárium gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2020. február 22. (szo)
8-12MTKL224G Elemi matematika 6. gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Máder Attila)
2020. február 28. (p)
16-19TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2020. február 29. (szo)
10-12MTKL223G Problémamegoldó szeminárium gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2020. március 6. (p)
10-14MMLX109G Alkalmazott lineáris algebra gy.Környezetmérnök MSc (Ódor Tibor)
2020. március 13. (p)
16-18MTKL223G Problémamegoldó szeminárium gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2020. március 14. (szo)
10-13MTKL224G Elemi matematika 6. gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Máder Attila)
2020. március 20. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-16?? Valóságközeli feladatok ea.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Ambrus Gabriella)
16-20TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2020. március 21. (szo)
12-14MTKL224G Elemi matematika 6. gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Máder Attila)
2020. március 27. (p)
10-18Kombinatorikatanár továbbképzés (Nagy V. Gábor)
2020. március 28. (szo)
9-17Kombinatorikatanár továbbképzés (Nagy V. Gábor)
2020. április 3. (p)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 4. (szo)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 17. (p)
10-14MMLX109G Alkalmazott lineáris algebra gy.Környezetmérnök MSc (Ódor Tibor)
2020. április 18. (szo)
8-20Medve matek (Kosztolányi József)
2020. április 24. (p)
10-16?? Valóságközeli feladatok ea.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Ambrus Gabriella)
2020. április 25. (szo)
8-18Egyetemi Tavasz büfé (K. Horváth Eszter)
2020. május 8. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-16?? Valóságközeli feladatok ea.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Ambrus Gabriella)
16-19TO-MTKL2E Szakmódszertan 2 ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2020. május 15. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-12MMLX109G Alkalmazott lineáris algebra gy.Környezetmérnök MSc (Ódor Tibor)

Kalmár terem

2020. február 7. (p)
14-19MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vizi Zsolt)
2020. február 21. (p)
14-19MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vizi Zsolt)
2020. február 28. (p)
16-20MBLA61G Statisztika gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szűcs Gábor)
2020. február 29. (szo)
8-12MBLA61G Statisztika gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szűcs Gábor)
2020. március 6. (p)
9-11Differencialegyenletek numerikus megoldasaMSc (Polner Monika)
18-20MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vizi Zsolt)
2020. március 14. (szo)
10-12MBLA61G Statisztika gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szűcs Gábor)
2020. március 21. (szo)
11-13MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vizi Zsolt)
2020. március 27. (p)
12-17MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vizi Zsolt)
2020. március 28. (szo)
8-12MBLB62E/G Alkalmazott statisztika ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szűcs Gábor)
2020. április 3. (p)
8-16MBNB63E/G Bevezetés a pénzügyi matematikába ea.+gy.nappali Mat. Bsc (Szűcs Gábor)
2020. április 25. (szo)
8-13MBLB62E/G Alkalmazott statisztika ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szűcs Gábor)
2020. május 8. (p)
12-15MBLK34E/G Matematikai modellek ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vizi Zsolt)
2020. május 16. (szo)
8-13MBLB62E/G Alkalmazott statisztika ea.+gy.Matematika BSc II., III. évfolyam (Szűcs Gábor)

Kerékjártó terem

2020. február 7. (p)
10-15Matematika 2. ea.Kémia BSc (Varga Tamás)
2020. február 21. (p)
10-15Matematika 2. ea.Kémia BSc (Varga Tamás)
2020. március 6. (p)
10-13Matematika 2. ea.Kémia BSc (Varga Tamás)
2020. március 13. (p)
15-17Matematika 2. ea.Kémia BSc (Varga Tamás)
2020. március 20. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
2020. április 3. (p)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 4. (szo)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 18. (szo)
8-20Medve matek (Kosztolányi József)
2020. április 24. (p)
10-15Matematika 2. ea.Kémia BSc (Varga Tamás)
2020. május 8. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
2020. május 15. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)

Riesz terem

2020. február 7. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2020. február 14. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2020. március 6. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2020. március 13. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2020. március 20. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2020. március 27. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2020. április 3. (p)
10-18Kombinatorikatanár továbbképzés (Nagy V. Gábor)
2020. április 4. (szo)
9-17Kombinatorikatanár továbbképzés (Nagy V. Gábor)
2020. április 17. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2020. április 18. (szo)
10-12MMLX109E Alkalmazott lineáris algebra ea.Környezetmérnök MSc (Kozma József)
2020. április 24. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2020. május 8. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2020. május 15. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)

Rédei terem

2020. február 7. (p)
15-20Numerikus módszerek ea.+gy.Körny. mérnök BSc (Bartha Ferenc)
2020. február 21. (p)
15-20Numerikus módszerek ea.+gy.Körny. mérnök BSc (Bartha Ferenc)
2020. február 29. (szo)
8-11MMLX109E Alkalmazott lineáris algebra ea.Környezetmérnök MSc (Kozma József)
2020. március 13. (p)
17-20Numerikus módszerek ea.+gy.Körny. mérnök BSc (Bartha Ferenc)
2020. március 14. (szo)
10-13MMLX109E Alkalmazott lineáris algebra ea.Környezetmérnök MSc (Kozma József)
2020. március 20. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
2020. március 27. (p)
15-19Numerikus módszerek ea.+gy.Körny. mérnök BSc (Bartha Ferenc)
2020. április 3. (p)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 4. (szo)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 18. (szo)
8-20Medve matek (Kosztolányi József)
2020. április 24. (p)
15-18Numerikus módszerek ea.+gy.Körny. mérnök BSc (Bartha Ferenc)
2020. május 8. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
2020. május 9. (szo)
10-12MMLX109E Alkalmazott lineáris algebra ea.Környezetmérnök MSc (Kozma József)
2020. május 15. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)

Szőkefalvi-Nagy terem

2020. február 7. (p)
10-14MBLX225E/G Műszaki matematika I. ea.+gy.Programtervező, Fizika levelezős képzés (Bartha Mária)
14-18MML102E/G Analízis ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
2020. február 8. (szo)
8-12MTKL261E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Benke János)
2020. február 14. (p)
10-14MBLX225E/G Műszaki matematika I. ea.+gy.Programtervező, Fizika levelezős képzés (Bartha Mária)
2020. február 15. (szo)
11-15MBLX112E/G Diszkrét matematika II. ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2020. február 21. (p)
10-14MBLX225E/G Műszaki matematika I. ea.+gy.Programtervező, Fizika levelezős képzés (Bartha Mária)
16-20MTKL261E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Benke János)
2020. február 22. (szo)
10-14MML102E/G Analízis ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
2020. február 28. (p)
10-14MML102E/G Analízis ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
2020. február 29. (szo)
12-16MBLX112E/G Diszkrét matematika II. ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2020. március 7. (szo)
8-12MBLX225E/G Műszaki matematika I. ea.+gy.Programtervező, Fizika levelezős képzés (Bartha Mária)
2020. március 13. (p)
10-14MML102E/G Analízis ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
2020. március 14. (szo)
8-12MBLX225E/G Műszaki matematika I. ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Bartha Mária)
2020. március 20. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-14MBLX225E/G Műszaki matematika I. ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Bartha Mária)
2020. március 21. (szo)
8-12MTKL261E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Benke János)
2020. március 27. (p)
10-14MML102E/G Analízis ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
2020. március 28. (szo)
10-14MBLX112E/G Diszkrét matematika II. ea.+gyProgramtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2020. április 3. (p)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 4. (szo)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 18. (szo)
8-20Medve matek (Kosztolányi József)
2020. április 24. (p)
10-14MML102E/G Analízis ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
16-18MBLX112E/G Diszkrét matematika II. ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2020. április 25. (szo)
8-12MTKL261E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Benke János)
2020. május 8. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
2020. május 9. (szo)
8-12MTKL261E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Benke János)
2020. május 15. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-14MBLX262E/G A sztochasztika alapjai ea.+gy.Programtervező levelezős képzés (Benke János)

Vályi terem

2020. február 7. (p)
10-14MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
2020. február 8. (szo)
8-13MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Katonáné Horváth Eszter)
2020. február 21. (p)
10-14MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
2020. február 22. (szo)
8-13MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Katonáné Horváth Eszter)
2020. március 6. (p)
10-14MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
14-18MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Nagy V. Gábor)
2020. március 7. (szo)
8-11MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Katonáné Horváth Eszter)
11-13MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Nagy V. Gábor)
13-15MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Katonáné Horváth Eszter)
2020. március 20. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-14MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
14-18MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Nagy V. Gábor)
2020. március 21. (szo)
8-11MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Katonáné Horváth Eszter)
13-15MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Katonáné Horváth Eszter)
2020. március 27. (p)
10-12MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
2020. április 3. (p)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 4. (szo)
8-20Polygon és SZIIV verseny (Kosztolányi József)
2020. április 18. (szo)
8-20Medve matek (Kosztolányi József)
2020. április 24. (p)
10-12MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
13-15MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Katonáné Horváth Eszter)
15-20MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Nagy V. Gábor)
2020. április 25. (szo)
8-12MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
2020. május 8. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-12MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Nagy V. Gábor)
15-18MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Katonáné Horváth Eszter)
2020. május 9. (szo)
8-12MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
12-15MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Katonáné Horváth Eszter)
2020. május 15. (p)
8-10Lineáris algebra zhGTK (Kátai-Urbán Kamilla)
10-14MBLK33E/G Kalkulus II. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
14-17MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Nagy V. Gábor)
2020. május 16. (szo)
8-12MBLK12E/G Diszkrét matematika ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Katonáné Horváth Eszter)
12-14MBLK51E/G Kombinatorika ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Nagy V. Gábor)