Az SZTE Bolyai Intézet levelező tagozatának órarendje

2019/2020-as tanév I. félév
(Utolsó módosítás: 2019. szeptember 20. 10:45)

Egyedi teremfoglalási igény
Legutóbbi változtatások
Tudnivalók hallgatóknak
Tudnivalók oktatóknak

Matematika BSc I. évfolyam órarendje
Matematika BSc II. évfolyam órarendje
Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) órarendje
Matematika tanári (rövid ciklusú) órarendje

Oktatói órarendek
Termek foglaltsága

Egyedi teremfoglalási igény

Itt jelenthető be.

Legutóbbi változtatások

Ez a lista csak a matematika szak hivatalos levelezős óráinak változását tartalmazza (az egyéb teremfoglalásokat nem).

Tudnivalók hallgatók számára

Tudnivalók oktatók számára


Matematika BSc I. évfolyam

2019. szeptember 13. (p)

10-12IBL850E
Programozási alapismeretek ea.
(Holló Csaba,
Irinyi 219. terem)
12-16IBL850L
Programozási alapismeretek gy.
(Holló Csaba,
Irinyi 219. terem)
16-19MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)

2019. szeptember 14. (szo)

8-10MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Boldog Péter,
Vályi terem)
10-14MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)

2019. szeptember 27. (p)

10-14IBL850E
Programozási alapismeretek ea.
(Holló Csaba,
Irinyi 219. terem)
14-16IBL850L
Programozási alapismeretek gy.
(Holló Csaba,
Irinyi 219. terem)
16-18MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)

2019. szeptember 28. (szo)

8-12MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
12-14MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)

2019. október 4. (p)

10-12MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Boldog Péter,
Vályi terem)
12-16MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
16-18MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)

2019. október 5. (szo)

8-10IBL850E
Programozási alapismeretek ea.
(Holló Csaba,
Irinyi 219. terem)
10-14IBL850L
Programozási alapismeretek gy.
(Holló Csaba,
Irinyi 219. terem)

2019. október 11. (p)

10-14MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Boldog Péter,
Vályi terem)
14-18MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)

2019. október 12. (szo)

8-12MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
12-15MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)

2019. október 25. (p)

10-14IBL850E
Programozási alapismeretek ea.
(Holló Csaba,
Irinyi 219. terem)
14-18MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)

2019. október 26. (szo)

8-12MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)
12-14MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)

2019. november 8. (p)

10-14MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Boldog Péter,
Vályi terem)
14-18MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)

2019. november 9. (szo)

8-12MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)

2019. november 22. (p)

10-14MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Boldog Péter,
Vályi terem)
14-18MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)

2019. november 23. (szo)

8-12MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)

2019. december 6. (p)

10-12MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Boldog Péter,
Vályi terem)
12-14MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Vályi terem)
14-16IBL850L
Programozási alapismeretek gy.
(Holló Csaba,
Irinyi 219. terem)

2019. december 7. (szo)

8-12MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Vas Gabriella,
Vályi terem)

Matematika BSc II. évfolyam

2019. szeptember 20. (p)

10-12MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)
12-15MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Grünwald terem)
15-18MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)

2019. szeptember 21. (szo)

8-12MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
12-14MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)

2019. október 4. (p)

10-12MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)
12-18MBLK41E/G
Geometria I. ea. + gy.
(Ódor Tibor,
Grünwald terem)

2019. október 5. (szo)

8-12MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
12-15IL304e
Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 105. terem)

2019. október 18. (p)

10-13MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)
13-18MBLK41E/G
Geometria I. ea. + gy.
(Ódor Tibor,
Grünwald terem)

2019. október 19. (szo)

8-10MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)
10-13MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Grünwald terem)

2019. október 25. (p)

10-13MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
13-16MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)
16-20IL304e
Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 105. terem)

2019. október 26. (szo)

8-11MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
11-15MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)

2019. november 8. (p)

10-14MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)
14-16MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
16-18IL304e
Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 105. terem)
18-20IL304g
Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 105. terem)

2019. november 9. (szo)

8-10MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
10-13MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)

2019. november 15. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Grünwald terem)
12-18MBLK41E/G
Geometria I. ea. + gy.
(Ódor Tibor,
Grünwald terem)

2019. november 16. (szo)

8-12MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)
12-15MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)

2019. november 29. (p)

10-11IL304e
Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 105. terem)
11-13IL304g
Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 105. terem)
13-18MBLK41E/G
Geometria I. ea. + gy.
(Ódor Tibor,
Grünwald terem)
18-20MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)

2019. november 30. (szo)

8-10MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Grünwald terem)
10-13MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)

2019. december 6. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Grünwald terem)
12-16MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
16-18MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)

2019. december 7. (szo)

8-10IL304e
Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 105. terem)
10-12IL304g
Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 105. terem)
12-14MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)

Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli)

2019. szeptember 20. (p)

10-12MBLB42?,MTKLV032E
Algoritmikus geometria ea.
(Ódor Tibor,
Farkas terem)
12-15MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Grünwald terem)
15-17?,MTKLV044E
Fejezetek a matematikai logikából ea.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
17-19MBLB51E/G
Nem-életbiztosítások ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2019. szeptember 21. (szo)

8-10MBLB51E/G
Nem-életbiztosítások ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
10-12?,MTKLV044E
Fejezetek a matematikai logikából ea.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2019. október 18. (p)

10-12?,MTKLV044E
Fejezetek a matematikai logikából ea.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
12-16?,MTKLV021E
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)
16-18MBLB51E/G
Nem-életbiztosítások ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2019. október 19. (szo)

8-10MBLB51E/G
Nem-életbiztosítások ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
10-13MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Grünwald terem)

2019. október 25. (p)

12-20MBLB42?,MTKLV032E
Algoritmikus geometria ea.
(Ódor Tibor,
Farkas terem)

2019. október 26. (szo)

2019. november 15. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Grünwald terem)
12-16?,MTKLV021E
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)
16-18MBLB51E/G
Nem-életbiztosítások ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2019. november 16. (szo)

8-10MBLB51E/G
Nem-életbiztosítások ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
10-12?,MTKLV044E
Fejezetek a matematikai logikából ea.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2019. november 29. (p)

10-12MBLB42?,MTKLV032E
Algoritmikus geometria ea.
(Ódor Tibor,
Farkas terem)
14-16?,MTKLV044E
Fejezetek a matematikai logikából ea.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)
16-18MBLB51E/G
Nem-életbiztosítások ea.+gy.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2019. november 30. (szo)

8-10MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Grünwald terem)
10-14?,MTKLV021E
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)

2019. december 6. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Grünwald terem)
12-14?,MTKLV044E
Fejezetek a matematikai logikából ea.
(Szabó László Imre,
Farkas terem)

2019. december 7. (szo)


Matematika tanári (rövid ciklusú)

2019. szeptember 6. (p)

10-12MTKL125g
Elemi matematika 5 gy.
(Varga Tamás,
Haar terem)
12-18MTKL133e/g
Fejezetek a geometriából ea.+gy.
(Ódor Tibor,
Haar terem)
18-20MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2019. szeptember 7. (szo)

8-10MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
10-18OTMR-4-03
A pedagógiai kutatás módszerei és a tudományos eredmények iskolai alkalmazása sz.
(Fűz Nóra,
10/A terem)

2019. szeptember 20. (p)

10-12MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)
12-18MTKL133e/g
Fejezetek a geometriából ea.+gy.
(Ódor Tibor,
Haar terem)
18-20MTKL144e/g
Kombinatorika ea.+gy.
(Nagy V. Gábor,
Haar terem)

2019. szeptember 21. (szo)

8-18OTMR-1-02
Az iskolai nevelés pszichológiai problémái sz.
(Oktató később,
XI. terem)

2019. október 4. (p)

10-12MTKL133e/g
Fejezetek a geometriából ea.+gy.
(Ódor Tibor,
Haar terem)
12-16MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)
16-19MTKL125g
Elemi matematika 5 gy.
(Varga Tamás,
Haar terem)

2019. október 5. (szo)

8-12MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
12-14MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2019. október 18. (p)

10-12MTKL133e/g
Fejezetek a geometriából ea.+gy.
(Ódor Tibor,
Haar terem)
12-16?,MTKLV021E
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)
16-20MTKL144e/g
Kombinatorika ea.+gy.
(Nagy V. Gábor,
Haar terem)

2019. október 19. (szo)

8-12MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Vályi terem)
12-14MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Vályi terem)

2019. október 25. (p)

10-14MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)
14-18MTKL125g
Elemi matematika 5 gy.
(Varga Tamás,
Haar terem)
18-20MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2019. október 26. (szo)

8-12MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
12-15MTKL144e/g
Kombinatorika ea.+gy.
(Nagy V. Gábor,
Haar terem)

2019. november 15. (p)

10-12MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
12-16?,MTKLV021E
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)
16-20MTKL144e/g
Kombinatorika ea.+gy.
(Nagy V. Gábor,
Haar terem)

2019. november 16. (szo)

8-11MTKL125g
Elemi matematika 5 gy.
(Varga Tamás,
Haar terem)
11-15MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2019. november 29. (p)

10-14MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)
14-18MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
18-20MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2019. november 30. (szo)

8-10MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
10-14?,MTKLV021E
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)

2019. december 6. (p)

10-12MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
12-16MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)
16-19MTKL144e/g
Kombinatorika ea.+gy.
(Nagy V. Gábor,
Haar terem)

2019. december 7. (szo)

Oktatói órarendek

Benke János

2019. szeptember 21. (szo)
8-12MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. október 5. (szo)
8-12MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. október 25. (p)
10-13MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. október 26. (szo)
8-11MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. november 8. (p)
14-16MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. november 9. (szo)
8-10MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. december 6. (p)
12-16MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem

Boldog Péter

2019. szeptember 14. (szo)
8-10MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. október 4. (p)
10-12MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. október 11. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. november 8. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. november 22. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. december 6. (p)
10-12MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem

Dormán Miklós

2019. október 4. (p)
12-16MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. október 19. (szo)
8-12MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Vályi terem
2019. október 25. (p)
10-14MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. november 29. (p)
10-14MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. december 6. (p)
12-16MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem

Fűz Nóra

2019. szeptember 7. (szo)
10-18OTMR-4-03 A pedagógiai kutatás módszerei és a tudományos eredmények iskolai alkalmazása sz.Matematika tanári (rövid ciklusú), 10/A terem

Gosztolya Gábor

2019. október 5. (szo)
12-15IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 105. terem
2019. október 25. (p)
16-20IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 105. terem
2019. november 8. (p)
16-18IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 105. terem
18-20IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 105. terem
2019. november 29. (p)
10-11IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 105. terem
11-13IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 105. terem
2019. december 7. (szo)
8-10IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 105. terem
10-12IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 105. terem

Holló Csaba

2019. szeptember 13. (p)
10-12IBL850E Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 219. terem
12-16IBL850L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 219. terem
2019. szeptember 27. (p)
10-14IBL850E Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 219. terem
14-16IBL850L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 219. terem
2019. október 5. (szo)
8-10IBL850E Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 219. terem
10-14IBL850L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 219. terem
2019. október 25. (p)
10-14IBL850E Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 219. terem
2019. december 6. (p)
14-16IBL850L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 219. terem

Klukovits Lajos

2019. szeptember 20. (p)
15-18MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. október 4. (p)
10-12MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. október 18. (p)
10-13MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. október 25. (p)
13-16MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. november 9. (szo)
10-13MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. november 16. (szo)
12-15MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. november 30. (szo)
10-13MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. december 6. (p)
16-18MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem

Kosztolányi József

2019. szeptember 6. (p)
18-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. szeptember 20. (p)
10-12MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. október 5. (szo)
12-14MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. október 19. (szo)
12-14MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Vályi terem
2019. október 25. (p)
18-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. november 16. (szo)
11-15MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. november 29. (p)
18-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem

Nagy V. Gábor

2019. szeptember 20. (p)
18-20MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. október 18. (p)
16-20MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. október 26. (szo)
12-15MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. november 15. (p)
16-20MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. december 6. (p)
16-19MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem

Németh Zoltán

2019. szeptember 7. (szo)
8-10MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. október 5. (szo)
8-12MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. október 26. (szo)
8-12MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. november 15. (p)
10-12MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. november 29. (p)
14-18MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. november 30. (szo)
8-10MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. december 6. (p)
10-12MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem

Oktató később

2019. szeptember 21. (szo)
8-18OTMR-1-02 Az iskolai nevelés pszichológiai problémái sz.Matematika tanári (rövid ciklusú), XI. terem

Szabó László

2019. szeptember 13. (p)
16-19MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. szeptember 27. (p)
16-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. szeptember 28. (szo)
12-14MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. október 4. (p)
16-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. október 11. (p)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. október 12. (szo)
12-15MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. október 25. (p)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. október 26. (szo)
12-14MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. november 8. (p)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. november 22. (p)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. december 6. (p)
12-14MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem

Szabó László Imre

2019. szeptember 20. (p)
15-17?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
17-19MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
2019. szeptember 21. (szo)
8-10MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
10-12?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
2019. október 18. (p)
10-12?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
16-18MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
2019. október 19. (szo)
8-10MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
2019. november 15. (p)
16-18MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
2019. november 16. (szo)
8-10MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
10-12?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
2019. november 29. (p)
14-16?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
16-18MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
2019. december 6. (p)
12-14?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem

Terjéki József

2019. október 18. (p)
12-16?,MTKLV021E Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. november 15. (p)
12-16?,MTKLV021E Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. november 30. (szo)
10-14?,MTKLV021E Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem

Vajda Róbert

2019. szeptember 20. (p)
10-12MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2019. szeptember 21. (szo)
12-14MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2019. október 19. (szo)
8-10MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2019. október 26. (szo)
11-15MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2019. november 8. (p)
10-14MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2019. november 16. (szo)
8-12MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2019. november 29. (p)
18-20MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2019. december 7. (szo)
12-14MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem

Varga Tamás

2019. szeptember 6. (p)
10-12MTKL125g Elemi matematika 5 gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. október 4. (p)
16-19MTKL125g Elemi matematika 5 gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. október 25. (p)
14-18MTKL125g Elemi matematika 5 gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. november 16. (szo)
8-11MTKL125g Elemi matematika 5 gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem

Vas Gabriella

2019. szeptember 14. (szo)
10-14MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. szeptember 28. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. október 4. (p)
12-16MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. október 12. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. október 26. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. november 9. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. november 23. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem
2019. december 7. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Vályi terem

Waldhauser Tamás

2019. szeptember 20. (p)
12-15MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Grünwald terem
2019. október 19. (szo)
10-13MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Grünwald terem
2019. november 15. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Grünwald terem
2019. november 30. (szo)
8-10MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Grünwald terem
2019. december 6. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Grünwald terem

Ódor Tibor

2019. szeptember 6. (p)
12-18MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. szeptember 20. (p)
10-12MBLB42?,MTKLV032E Algoritmikus geometria ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
12-18MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
2019. október 4. (p)
10-12MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
12-18MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. október 18. (p)
10-12MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú), Haar terem
13-18MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. október 25. (p)
12-20MBLB42?,MTKLV032E Algoritmikus geometria ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
2019. november 15. (p)
12-18MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2019. november 29. (p)
10-12MBLB42?,MTKLV032E Algoritmikus geometria ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
13-18MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem

Termek foglaltsága
(nem teljes lista, a nappali tagozatos órákat nem tartalmazza!)

10/A terem

2019. szeptember 7. (szo)
10-18OTMR-4-03 A pedagógiai kutatás módszerei és a tudományos eredmények iskolai alkalmazása sz.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Fűz Nóra)

Bolyai terem

2019. szeptember 6. (p)
16-20MBLX111E Diszkrét matematika I. ea.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2019. szeptember 7. (szo)
8-12MBLX311E Kalkulus I. ea.Programtervező levelezős képzés (Nagy Béla)
12-16MBLX111G Diszkrét matematika I. gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2019. szeptember 20. (p)
16-20MBLX311G Kalkulus I. gy.Programtervező levelezős képzés (Nagy Béla)
2019. szeptember 27. (p)
16-22Kutatók Éjszakájamindenkinek (K. Horváth Eszter)
2019. október 4. (p)
10-14MBLX311E Kalkulus I. ea.Programtervező levelezős képzés (Nagy Béla)
14-18Kürschák verseny (Kosztolányi József)
2019. október 11. (p)
16-20MBLX111E Diszkrét matematika I. ea.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2019. október 12. (szo)
11-15MBLX111G Diszkrét matematika I. gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2019. október 19. (szo)
8-16Őszi Kulturális Fesztiválmindenkinek (K. Horváth Eszter)
2019. október 23. (sze)
8-20konferencia (Röst Gergely)
2019. október 25. (p)
8-20konferencia (Röst Gergely)
2019. november 9. (szo)
8-16Őszi Kulturális Fesztiválmindenkinek (K. Horváth Eszter)
2019. november 22. (p)
16-20MBLX111E Diszkrét matematika I. ea.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2019. november 23. (szo)
11-15MBLX111G Diszkrét matematika I. gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2019. december 7. (szo)
8-12MBLX311G Kalkulus I. gy.Programtervező levelezős képzés (Nagy Béla)

Farkas terem

2019. szeptember 6. (p)
12-15MBLX172cG Matematikai alapismeretek biológusoknak gy.Biológia BSc (Boldog Péter)
2019. szeptember 13. (p)
12-15MBLX172cG Matematikai alapismeretek biológusoknak gy.Biológia BSc (Boldog Péter)
2019. szeptember 20. (p)
10-12MBLB42?,MTKLV032E Algoritmikus geometria ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Ódor Tibor)
15-17?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
17-19MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
2019. szeptember 21. (szo)
8-10MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
10-12?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
2019. október 4. (p)
12-15MBLX172cG Matematikai alapismeretek biológusoknak gy.Biológia BSc (Boldog Péter)
2019. október 18. (p)
10-12?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
16-18MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
2019. október 19. (szo)
8-10MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
2019. október 25. (p)
12-20MBLB42?,MTKLV032E Algoritmikus geometria ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Ódor Tibor)
2019. november 15. (p)
12-15MBLX172cG Matematikai alapismeretek biológusoknak gy.Biológia BSc (Boldog Péter)
16-18MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
2019. november 16. (szo)
8-10MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
10-12?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
2019. november 29. (p)
10-12MBLB42?,MTKLV032E Algoritmikus geometria ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Ódor Tibor)
14-16?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
16-18MBLB51E/G Nem-életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)
2019. december 6. (p)
12-14?,MTKLV044E Fejezetek a matematikai logikából ea.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Szabó László Imre)

Grünwald terem

2019. szeptember 20. (p)
12-15MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Waldhauser Tamás)
15-18MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
2019. szeptember 21. (szo)
8-12MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
2019. október 4. (p)
10-12MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
12-18MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Ódor Tibor)
2019. október 5. (szo)
8-12MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
2019. október 18. (p)
10-13MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
13-18MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Ódor Tibor)
2019. október 19. (szo)
10-13MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Waldhauser Tamás)
2019. október 25. (p)
10-13MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
13-16MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
2019. október 26. (szo)
8-11MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
2019. november 8. (p)
14-16MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
2019. november 9. (szo)
8-10MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
10-13MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
2019. november 15. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Waldhauser Tamás)
12-18MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Ódor Tibor)
2019. november 16. (szo)
12-15MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
2019. november 29. (p)
13-18MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Ódor Tibor)
2019. november 30. (szo)
8-10MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Waldhauser Tamás)
10-13MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
2019. december 6. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Waldhauser Tamás)
12-16MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
16-18MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)

Haar terem

2019. szeptember 6. (p)
10-12MTKL125g Elemi matematika 5 gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Varga Tamás)
12-18MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Ódor Tibor)
18-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2019. szeptember 7. (szo)
8-10MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Németh Zoltán)
2019. szeptember 13. (p)
10-12konzultáció (Varga Tamás)
2019. szeptember 20. (p)
10-12MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
12-18MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Ódor Tibor)
18-20MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Nagy V. Gábor)
2019. szeptember 27. (p)
16-22Kutatók Éjszakájamindenkinek (K. Horváth Eszter)
2019. október 4. (p)
10-12MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Ódor Tibor)
12-16MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Dormán Miklós)
16-19MTKL125g Elemi matematika 5 gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Varga Tamás)
2019. október 5. (szo)
8-12MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Németh Zoltán)
12-14MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2019. október 18. (p)
10-12MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Ódor Tibor)
12-16?,MTKLV021E Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*Matematika tanári (rövid ciklusú) (Terjéki József)
16-20MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Nagy V. Gábor)
2019. október 19. (szo)
8-16Őszi Kulturális Fesztiválmindenkinek (K. Horváth Eszter)
2019. október 25. (p)
10-14MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Dormán Miklós)
14-18MTKL125g Elemi matematika 5 gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Varga Tamás)
18-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2019. október 26. (szo)
8-12MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Németh Zoltán)
12-15MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Nagy V. Gábor)
2019. november 9. (szo)
8-16Őszi Kulturális Fesztiválmindenkinek (K. Horváth Eszter)
2019. november 15. (p)
10-12MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Németh Zoltán)
12-16?,MTKLV021E Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*Matematika tanári (rövid ciklusú) (Terjéki József)
16-20MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Nagy V. Gábor)
2019. november 16. (szo)
8-11MTKL125g Elemi matematika 5 gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Varga Tamás)
11-15MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2019. november 29. (p)
10-14MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Dormán Miklós)
14-18MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Németh Zoltán)
18-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2019. november 30. (szo)
8-10MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Németh Zoltán)
10-14?,MTKLV021E Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal ea. KV*Matematika tanári (rövid ciklusú) (Terjéki József)
2019. december 6. (p)
10-12MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Németh Zoltán)
12-16MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Dormán Miklós)
16-19MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Nagy V. Gábor)

Irinyi 105. terem

2019. október 5. (szo)
12-15IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
2019. október 25. (p)
16-20IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
2019. november 8. (p)
16-18IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
18-20IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
2019. november 29. (p)
10-11IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
11-13IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
2019. december 7. (szo)
8-10IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
10-12IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)

Irinyi 219. terem

2019. szeptember 13. (p)
10-12IBL850E Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
12-16IBL850L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2019. szeptember 27. (p)
10-14IBL850E Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
14-16IBL850L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2019. október 5. (szo)
8-10IBL850E Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
10-14IBL850L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2019. október 25. (p)
10-14IBL850E Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2019. december 6. (p)
14-16IBL850L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)

Kalmár terem

2019. szeptember 7. (szo)
8-10MBLX363G Alkalmazott Statisztika (1.csop) gy.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
10-12MBLX363G Alkalmazott Statisztika (2.csop) gy.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
2019. szeptember 20. (p)
10-12MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
12-16StatisztikaPhD (Nagy-György Judit)
2019. szeptember 21. (szo)
8-12StatisztikaPhD (Nagy-György Judit)
12-14MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2019. szeptember 28. (szo)
11-13MBLX363G Alkalmazott Statisztika (1.csop) gy.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
13-15MBLX363G Alkalmazott Statisztika (2.csop) gy.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
2019. október 19. (szo)
8-10MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2019. október 26. (szo)
11-15MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2019. november 8. (p)
10-14MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2019. november 15. (p)
12-16StatisztikaPhD (Nagy-György Judit)
2019. november 16. (szo)
8-12MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
12-16StatisztikaPhD (Nagy-György Judit)
2019. november 23. (szo)
11-13MBLX363G Alkalmazott Statisztika (1.csop) gy.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
13-15MBLX363G Alkalmazott Statisztika (2.csop) gy.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
2019. november 29. (p)
12-18StatisztikaPhD (Nagy-György Judit)
18-20MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2019. november 30. (szo)
8-16StatisztikaPhD (Nagy-György Judit)
2019. december 7. (szo)
12-14MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)

Kerékjártó terem

2019. szeptember 6. (p)
15-16MBLX172kG Matematikai praktikum gy.Környezettan BSc, Info. tanár (Varga Tamás)
2019. október 18. (p)
12-15MBLX172kG Matematikai praktikum gy.Környezettan BSc, Info. tanár (Varga Tamás)
2019. október 23. (sze)
8-20konferencia (Röst Gergely)
2019. október 25. (p)
8-20konferencia (Röst Gergely)
2019. november 22. (p)
12-15MBLX172kG Matematikai praktikum gy.Környezettan BSc, Info. tanár (Varga Tamás)
2019. november 29. (p)
12-15MBLX172kG Matematikai praktikum gy.Környezettan BSc, Info. tanár (Varga Tamás)
2019. december 6. (p)
18-20MBLX172kG Matematikai praktikum gy.Info. tanár (Varga Tamás)

Riesz terem

2019. szeptember 6. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. szeptember 13. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. szeptember 20. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
14-16szeminárium (Kevei Péter)
2019. szeptember 27. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. október 4. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. október 11. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. október 18. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. október 19. (szo)
15-1945 éves évfolyamtalálkozó (Dr. Klukovits Lajos )
2019. október 25. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. november 8. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. november 15. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. november 22. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. november 29. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2019. december 6. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)

Rédei terem

2019. szeptember 6. (p)
10-15MBLX123E, MBLX123G Matematika I. ea.+gy.Kémia BSc (Csizmadia László)
2019. szeptember 13. (p)
10-15MMLX110E/G Dinamikus modellek és alkalmazásaik ea.+gy.Környezetmérnök MSc (Dénes Attila, Balázs István)
2019. szeptember 14. (szo)
8-12MBLXK226E Műszaki matematika II. ea.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
2019. szeptember 27. (p)
10-15MMLX110E/G Dinamikus modellek és alkalmazásaik ea.+gy.Környezetmérnök MSc (Dénes Attila, Balázs István)
2019. szeptember 28. (szo)
8-13MMLX110E/G Dinamikus modellek és alkalmazásaik ea.+gy.Környezetmérnök MSc (Dénes Attila, Balázs István)
2019. október 4. (p)
10-15MBLX123E, MBLX123G Matematika I. ea.+gy.Kémia BSc (Csizmadia László)
2019. október 5. (szo)
8-12MBLXK226G Műszaki matematika II. gy.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
2019. október 12. (szo)
8-13MBLX123E, MBLX123G Matematika I. ea.+gy.Kémia BSc (Csizmadia László)
2019. október 18. (p)
16-20MBLXK226E Műszaki matematika II. ea.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
2019. október 19. (szo)
8-13MMLX110E/G Dinamikus modellek és alkalmazásaik ea.+gy.Környezetmérnök MSc (Dénes Attila, Balázs István)
2019. október 25. (p)
10-15MBLX123E, MBLX123G Matematika I. ea.+gy.Kémia BSc (Csizmadia László)
2019. november 9. (szo)
8-12MBLXK226G Műszaki matematika II. gy.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
2019. november 29. (p)
16-20MBLXK226E Műszaki matematika II. ea.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)
2019. december 7. (szo)
12-16MBLXK226G Műszaki matematika II. gy.Programtervező levelezős képzés (Szabó Tamás)

Szőkefalvi-Nagy terem

2019. szeptember 6. (p)
10-14MBLX363E Alkalmazott Statisztika ea.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
2019. szeptember 13. (p)
10-11középiskolai csoport (Szalai Tamás)
15-19MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
19-20MBLX114G Diszkrét matematika III. gy.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
2019. szeptember 14. (szo)
8-12MBLX313E Kalkulus II. ea.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
12-16MMLX113E Haladó műszaki matematika ea.Programtervező MSc (Stachó László)
2019. szeptember 20. (p)
10-14MMLX113G Haladó műszaki matematika gy.Programtervező MSc (Stachó László)
2019. szeptember 21. (szo)
8-12MML101piE Gráfelmélet ea.Programtervező MSc (Nagy V. Gábor)
12-16MMLX113E Haladó műszaki matematika ea.Programtervező MSc (Stachó László)
2019. szeptember 27. (p)
9-13MBLX363E Alkalmazott Statisztika ea.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
13-16MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
16-22Kutatók Éjszakájamindenkinek (K. Horváth Eszter)
2019. október 4. (p)
16-20MML101piG Gráfelmélet gy.Programtervező MSc (Nagy V. Gábor)
2019. október 5. (szo)
8-12MBLX313G Kalkulus II. gy.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
12-16MMLX113G Haladó műszaki matematika gy.Programtervező MSc (Stachó László)
2019. október 11. (p)
10-13MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
13-15MBLX114G Diszkrét matematika III. gy.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
2019. október 18. (p)
16-20MBLX313E Kalkulus II. ea.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
2019. október 19. (szo)
8-12MML101piE Gráfelmélet ea.Programtervező MSc (Nagy V. Gábor)
2019. október 25. (p)
13-16MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
16-20MBLX311G Kalkulus I. gy.Programtervező levelezős képzés (Nagy Béla)
2019. október 26. (szo)
11-15MBLX363E Alkalmazott Statisztika ea.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
2019. november 8. (p)
10-13MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
13-15MBLX114G Diszkrét matematika III. gy.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
16-20MMLX113E Haladó műszaki matematika ea.Programtervező MSc (Stachó László)
2019. november 9. (szo)
8-12MBLX313G Kalkulus II. gy.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
12-16MBLX311E Kalkulus I. ea.Programtervező levelezős képzés (Nagy Béla)
2019. november 16. (szo)
8-12MML101piG Gráfelmélet gy.Programtervező MSc (Nagy V. Gábor)
2019. november 22. (p)
12-16MMLX113G Haladó műszaki matematika gy.Programtervező MSc (Stachó László)
2019. november 29. (p)
10-12MML101piG Gráfelmélet gy.Programtervező MSc (Nagy V. Gábor)
13-14MBLX114G Diszkrét matematika III. gy.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
14-16MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
16-20MBLX313E Kalkulus II. ea.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
2019. november 30. (szo)
8-12MML101piE Gráfelmélet ea.Programtervező MSc (Nagy V. Gábor)
2019. december 6. (p)
10-12MML101piG Gráfelmélet gy.Programtervező MSc (Nagy V. Gábor)
2019. december 7. (szo)
12-16MBLX313G Kalkulus II. gy.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)

Vályi terem

2019. szeptember 6. (p)
12-14Kalkulus konzultáció (Varga Tamás)
2019. szeptember 13. (p)
16-19MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. szeptember 14. (szo)
8-10MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Boldog Péter)
10-14MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
2019. szeptember 27. (p)
16-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. szeptember 28. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
12-14MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. október 4. (p)
10-12MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Boldog Péter)
12-16MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
16-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. október 11. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Boldog Péter)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. október 12. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
12-15MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. október 19. (szo)
8-12MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Dormán Miklós)
12-14MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Kosztolányi József)
2019. október 25. (p)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. október 26. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
12-14MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. november 8. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Boldog Péter)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. november 9. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
2019. november 22. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Boldog Péter)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. november 23. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)
2019. december 6. (p)
10-12MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Boldog Péter)
12-14MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2019. december 7. (szo)
8-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Vas Gabriella)

XI. terem

2019. szeptember 21. (szo)
8-18OTMR-1-02 Az iskolai nevelés pszichológiai problémái sz.Matematika tanári (rövid ciklusú) (Oktató később)