Az SZTE Bolyai Intézet levelező tagozatának órarendje

2017/2018-es tanév I. félév
(Utolsó módosítás: 2017. szeptember 21. 21:58)

Egyedi teremfoglalási igény
Legutóbbi változtatások
Tudnivalók hallgatóknak
Tudnivalók oktatóknak

Matematika BSc I. évfolyam órarendje
Matematika BSc II. évfolyam órarendje
Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) órarendje
Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) órarendje
Matematikatanári kiegészítő órarendje

Oktatói órarendek
Termek foglaltsága

Egyedi teremfoglalási igény

Itt jelenthető be.

Legutóbbi változtatások

Ez a lista csak a matematika szak hivatalos levelezős óráinak változását tartalmazza (az egyéb teremfoglalásokat nem).

Tudnivalók hallgatók számára

Tudnivalók oktatók számára


Matematika BSc I. évfolyam

2017. szeptember 15. (p)

10-14MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Zita Diana,
Rédei terem)
14-18MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Rédei terem)

2017. szeptember 16. (szo)

9-14MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Kiss Gábor,
Rédei terem)

2017. október 6. (p)

10-14MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Rédei terem)
14-16IBL850E/L
Programozási alapismeretek ea.
(Holló Csaba,
Irinyi 218. terem)
16-18IBL850E/L
Programozási alapismeretek gy.
(Holló Csaba,
Irinyi 224. terem)

2017. október 7. (szo)

8-10IBL850E/L
Programozási alapismeretek ea.
(Holló Csaba,
Irinyi 218. terem)
10-12IBL850E/L
Programozási alapismeretek gy.
(Holló Csaba,
Irinyi 224. terem)

2017. október 13. (p)

10-12MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Kiss Gábor,
Rédei terem)
12-14IBL850E/L
Programozási alapismeretek ea.
(Holló Csaba,
Irinyi 218. terem)
14-18MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Rédei terem)
18-20IBL850E/L
Programozási alapismeretek gy.
(Holló Csaba,
Irinyi 224. terem)

2017. október 14. (szo)

8-10IBL850E/L
Programozási alapismeretek ea.
(Holló Csaba,
Irinyi 218. terem)
10-12IBL850E/L
Programozási alapismeretek gy.
(Holló Csaba,
Irinyi 224. terem)
12-15MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Kiss Gábor,
Rédei terem)

2017. október 27. (p)

10-12MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Zita Diana,
Rédei terem)
12-14IBL850E/L
Programozási alapismeretek ea.
(Holló Csaba,
Irinyi 218. terem)
14-16MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Zita Diana,
Rédei terem)
16-18IBL850E/L
Programozási alapismeretek ea.
(Holló Csaba,
Irinyi 218. terem)

2017. október 28. (szo)

9-14MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Kiss Gábor,
Rédei terem)

2017. november 10. (p)

10-14MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Zita Diana,
Rédei terem)
14-18MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Rédei terem)
18-20MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Kiss Gábor,
Rédei terem)

2017. november 11. (szo)

8-10MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Kiss Gábor,
Rédei terem)
10-14MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Rédei terem)

2017. november 17. (p)

10-14MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Zita Diana,
Rédei terem)
14-19MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Kiss Gábor,
Rédei terem)

2017. november 18. (szo)

8-12MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Rédei terem)
12-15MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Kiss Gábor,
Rédei terem)

2017. december 1. (p)

12-14IBL850E/L
Programozási alapismeretek gy.
(Holló Csaba,
Irinyi 224. terem)
14-18MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Rédei terem)

2017. december 2. (szo)

8-10IBL850E/L
Programozási alapismeretek gy.
(Holló Csaba,
Irinyi 224. terem)
10-15MBLK32E/G
Kalkulus I. ea.+gy.
(Kiss Gábor,
Rédei terem)

2017. december 8. (p)

10-12MBLK31G
Matematikai alapismeretek gy.
(Zita Diana,
Rédei terem)
12-16MBLK11E/G
Lineáris algebra ea. + gy.
(Szabó László,
Rédei terem)

2017. december 9. (szo)


Matematika BSc II. évfolyam

2017. szeptember 15. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Farkas terem)
12-15MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)
15-20MBLK41E/G
Geometria I. ea. + gy.
(Ódor Tibor,
Grünwald terem)

2017. szeptember 16. (szo)

8-14MBLK41E/G
Geometria I. ea. + gy.
(Ódor Tibor,
Grünwald terem)

2017. október 6. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-14MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
14-16MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)
16-20MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)

2017. október 7. (szo)

8-12IL304e
Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 217. terem)
12-15MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)

2017. október 13. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Farkas terem)
12-15MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)
15-20MBLK41E/G
Geometria I. ea. + gy.
(Ódor Tibor,
Grünwald terem)

2017. október 14. (szo)

8-14MBLK41E/G
Geometria I. ea. + gy.
(Ódor Tibor,
Grünwald terem)

2017. október 27. (p)

10-14MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
14-17MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)
17-20MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)

2017. október 28. (szo)

8-12IL304e
Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 217. terem)
12-15MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)

2017. november 17. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Farkas terem)
12-16MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)
16-19MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)

2017. november 18. (szo)

9-13MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)

2017. november 24. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-15MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
15-17MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)
17-21IL304e
Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 217. terem)

2017. november 25. (szo)

8-10IL304g
Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 217. terem)
10-12MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)

2017. december 1. (p)

10-12MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)
12-15MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)
15-19MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)

2017. december 2. (szo)

8-10IL304g
Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 217. terem)
10-13MBLK61E/G
Valószínűségszámítás ea. +gy.
(Benke János,
Grünwald terem)

2017. december 8. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-14MBLK13E/G
Algebra és Számelmélet ea. + gy.
(Klukovits Lajos,
Grünwald terem)
14-18MBLK35E/G
Numerikus matematika ea.+gy.
(Vajda Róbert,
Kalmár terem)

2017. december 9. (szo)

8-10IL304g
Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.
(Gosztolya Gábor,
Irinyi 217. terem)

Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli)

2017. szeptember 15. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Farkas terem)
12-16MBLB61E/G
Életbiztosítások ea.+gy.
(Viharos László,
Farkas terem)

2017. szeptember 16. (szo)

2017. október 6. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Szőkefalvi-Nagy terem)
14-18MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)

2017. október 7. (szo)

8-13MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)

2017. október 13. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Farkas terem)
12-16MBLB61E/G
Életbiztosítások ea.+gy.
(Viharos László,
Farkas terem)

2017. október 14. (szo)

8-12MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)

2017. október 27. (p)

16-20MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)

2017. október 28. (szo)

8-12Ml6901
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)

2017. november 3. (p)

10-13MBLB61E/G
Életbiztosítások ea.+gy.
(Viharos László,
Vályi terem)

2017. november 4. (szo)

2017. november 17. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Farkas terem)
14-17MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)

2017. november 18. (szo)

8-10MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)
10-14Ml6901
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)

2017. november 24. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-15MBLB61E/G
Életbiztosítások ea.+gy.
(Viharos László,
Farkas terem)

2017. november 25. (szo)

2017. december 8. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-16Ml6901
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)

2017. december 9. (szo)


Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció)

2017. szeptember 8. (p)

12-16IBL154e
Mesterséges intelligencia ea
(Jelasity Márk,
Irinyi 217. terem)
18-20IBL154g
Mesterséges intelligencia gy
(Hegedűs István,
Irinyi 217. terem)

2017. szeptember 9. (szo)

8-10IBL153e
Rendszerfejlesztés I. ea
(Vidács László,
Irinyi 218. terem)

2017. szeptember 15. (p)

10-14IBL302e
Programozás II. ea
(Havasi Ferenc,
Irinyi 217. terem)
14-18IBL512e
Számítástudomány alapjai ea
(Gombás Éva,
Irinyi 218. terem)
18-20IBL154g
Mesterséges intelligencia gy
(Hegedűs István,
Irinyi 217. terem)

2017. szeptember 16. (szo)

8-12IBL501e
Adatbázisok ea
(Németh Gábor,
Irinyi 218. terem)
12-15IBL302g
Programozás II. gy
(Antal Gábor,
Irinyi 219. terem)

2017. szeptember 22. (p)

14-16IBL154e
Mesterséges intelligencia ea
(Jelasity Márk,
Irinyi 217. terem)
17-21IBL501e
Adatbázisok ea
(Németh Gábor,
Irinyi 218. terem)

2017. szeptember 23. (szo)

8-11IBL302e
Programozás II. ea
(Havasi Ferenc,
Irinyi 217. terem)
11-13IBL154e
Mesterséges intelligencia ea
(Jelasity Márk,
Irinyi 217. terem)
13-15IBL154g
Mesterséges intelligencia gy
(Hegedűs István,
Irinyi 217. terem)

2017. október 6. (p)

10-14IBL501g
Adatbázisok gy
(Németh Gábor,
Irinyi 219. terem)
14-18MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)
18-20IBL302e
Programozás II. ea
(Havasi Ferenc,
Irinyi 217. terem)

2017. október 7. (szo)

8-13MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)

2017. október 13. (p)

10-12IBL153e
Rendszerfejlesztés I. ea
(Vidács László,
Irinyi 217. terem)
14-18IBL512e
Számítástudomány alapjai ea
(Gombás Éva,
Irinyi 218. terem)

2017. október 14. (szo)

8-12MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)
12-15IBL153e
Rendszerfejlesztés I. ea
(Vidács László,
Irinyi 218. terem)

2017. október 27. (p)

10-12IBL501g
Adatbázisok gy
(Németh Gábor,
Irinyi 219. terem)
14-16IBL501e
Adatbázisok ea
(Németh Gábor,
Irinyi 218. terem)
16-20MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)

2017. október 28. (szo)

8-12Ml6901
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)
12-15IBL302e
Programozás II. ea
(Havasi Ferenc,
Irinyi 217. terem)

2017. november 3. (p)

10-13IBL512e
Számítástudomány alapjai ea
(Gombás Éva,
Irinyi 218. terem)
13-15IBL512e
Számítástudomány alapjai ea
(Gombás Éva,
Irinyi 219. terem)
15-19IBL154e
Mesterséges intelligencia ea
(Jelasity Márk,
Irinyi 217. terem)

2017. november 4. (szo)

8-11IBL153e
Rendszerfejlesztés I. ea
(Vidács László,
Irinyi 218. terem)
11-14IBL153g
Rendszerfejlesztés I. gy
(Vidács László,
Irinyi 219. terem)

2017. november 17. (p)

10-12IBL501g
Adatbázisok gy
(Németh Gábor,
Irinyi 219. terem)
14-17MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)
17-20IBL302g
Programozás II. gy
(Antal Gábor,
Irinyi 224. terem)

2017. november 18. (szo)

8-10MBLA51E/G
Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.
(Hajnal Péter,
Farkas terem)
10-14Ml6901
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)

2017. december 1. (p)

10-12IBL512e
Számítástudomány alapjai ea
(Gombás Éva,
Irinyi 218. terem)
16-18IBL153e
Rendszerfejlesztés I. ea
(Vidács László,
Irinyi 218. terem)
18-21IBL153g
Rendszerfejlesztés I. gy
(Vidács László,
Irinyi 222. terem)

2017. december 2. (szo)

10-13IBL512e
Számítástudomány alapjai ea
(Gombás Éva,
Irinyi 219. terem)

2017. december 8. (p)

12-16Ml6901
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)

2017. december 9. (szo)


Matematikatanári kiegészítő

2017. szeptember 15. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Farkas terem)
12-14MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)
14-18MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
18-20MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2017. szeptember 16. (szo)

8-12MTKL133e/g
Fejezetek a geometriából ea.+gy.
(Kozma József,
Haar terem)
12-15MBL342E
Elemi matematika 5 gy.
(Varga Tamás,
Haar terem)

2017. október 6. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-15MBL342E
Elemi matematika 5 gy.
(Varga Tamás,
Vályi terem)
15-18MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)
18-20MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2017. október 7. (szo)

8-10MTKL144e/g
Kombinatorika ea.+gy.
(Nagy V. Gábor,
Haar terem)
10-18
Méltányosság és esélyegyenlőség az oktatásban sz.
(Kasik László,
Neptunban terem)

2017. október 13. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Farkas terem)
12-16MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)
16-20MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2017. október 14. (szo)

8-12MTKL133e/g
Fejezetek a geometriából ea.+gy.
(Kozma József,
Haar terem)
12-15MBL342E
Elemi matematika 5 gy.
(Varga Tamás,
Haar terem)

2017. október 27. (p)

10-12MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
12-16MTKL144e/g
Kombinatorika ea.+gy.
(Nagy V. Gábor,
Haar terem)
16-20MTKL133e/g
Fejezetek a geometriából ea.+gy.
(Kozma József,
Haar terem)

2017. október 28. (szo)

8-12Ml6901
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)
12-15MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)

2017. november 3. (p)

10-14MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
14-18MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)
18-20MTKL144e/g
Kombinatorika ea.+gy.
(Nagy V. Gábor,
Haar terem)

2017. november 4. (szo)

8-11MBL342E
Elemi matematika 5 gy.
(Varga Tamás,
Haar terem)
11-15MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)

2017. november 17. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Farkas terem)
12-16MTKL12xe/g
Szakmódszertan 1 ea.+ gy.
(Kosztolányi József,
Haar terem)
16-20MTKL133e/g
Fejezetek a geometriából ea.+gy.
(Kozma József,
Haar terem)

2017. november 18. (szo)

8-10MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)
10-14Ml6901
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)

2017. november 24. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-15MTKL122e/g
Fejezetek az analízisből ea.+gy.
(Németh Zoltán,
Haar terem)
15-19MTKL144e/g
Kombinatorika ea.+gy.
(Nagy V. Gábor,
Haar terem)

2017. november 25. (szo)

8-10MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)
10-18
Az iskolai nevelés pszichológiai problémái sz.
(Jagodics Balázs,
Pszich. Int. Konferencia terem)

2017. december 8. (p)

10-12MML071E,MBLC13E/G
Diszkrét matematikai játékok ea. KV*
(Waldhauser Tamás,
Szőkefalvi-Nagy terem)
12-16Ml6901
Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*
(Terjéki József,
Haar terem)
16-19MTKL111e/g
Absztrakt algebra ea. + gy.
(Dormán Miklós,
Haar terem)

2017. december 9. (szo)

8-12MTKL144e/g
Kombinatorika ea.+gy.
(Nagy V. Gábor,
Haar terem)

Oktatói órarendek

Antal Gábor

2017. szeptember 16. (szo)
12-15IBL302g Programozás II. gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 219. terem
2017. november 17. (p)
17-20IBL302g Programozás II. gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 224. terem

Benke János

2017. október 6. (p)
12-14MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. október 7. (szo)
12-15MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. október 27. (p)
10-14MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. november 18. (szo)
9-13MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. november 24. (p)
12-15MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. december 1. (p)
12-15MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. december 2. (szo)
10-13MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem

Dormán Miklós

2017. szeptember 15. (p)
12-14MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. október 6. (p)
15-18MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. október 13. (p)
12-16MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 3. (p)
14-18MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 18. (szo)
8-10MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 25. (szo)
8-10MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. december 8. (p)
16-19MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem

Gombás Éva

2017. szeptember 15. (p)
14-18IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
2017. október 13. (p)
14-18IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
2017. november 3. (p)
10-13IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
13-15IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 219. terem
2017. december 1. (p)
10-12IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
2017. december 2. (szo)
10-13IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 219. terem

Gosztolya Gábor

2017. október 7. (szo)
8-12IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 217. terem
2017. október 28. (szo)
8-12IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 217. terem
2017. november 24. (p)
17-21IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 217. terem
2017. november 25. (szo)
8-10IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 217. terem
2017. december 2. (szo)
8-10IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 217. terem
2017. december 9. (szo)
8-10IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam, Irinyi 217. terem

Hajnal Péter

2017. október 6. (p)
14-18MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Farkas terem
2017. október 7. (szo)
8-13MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Farkas terem
2017. október 14. (szo)
8-12MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Farkas terem
2017. október 27. (p)
16-20MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Farkas terem
2017. november 17. (p)
14-17MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Farkas terem
2017. november 18. (szo)
8-10MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Farkas terem

Havasi Ferenc

2017. szeptember 15. (p)
10-14IBL302e Programozás II. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem
2017. szeptember 23. (szo)
8-11IBL302e Programozás II. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem
2017. október 6. (p)
18-20IBL302e Programozás II. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem
2017. október 28. (szo)
12-15IBL302e Programozás II. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem

Hegedűs István

2017. szeptember 8. (p)
18-20IBL154g Mesterséges intelligencia gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem
2017. szeptember 15. (p)
18-20IBL154g Mesterséges intelligencia gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem
2017. szeptember 23. (szo)
13-15IBL154g Mesterséges intelligencia gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem

Holló Csaba

2017. október 6. (p)
14-16IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 218. terem
16-18IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 224. terem
2017. október 7. (szo)
8-10IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 218. terem
10-12IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 224. terem
2017. október 13. (p)
12-14IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 218. terem
18-20IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 224. terem
2017. október 14. (szo)
8-10IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 218. terem
10-12IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 224. terem
2017. október 27. (p)
12-14IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 218. terem
16-18IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 218. terem
2017. december 1. (p)
12-14IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 224. terem
2017. december 2. (szo)
8-10IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Irinyi 224. terem

Jagodics Balázs

2017. november 25. (szo)
10-18 Az iskolai nevelés pszichológiai problémái sz.Matematikatanári kiegészítő, Pszich. Int. Konferencia terem

Jelasity Márk

2017. szeptember 8. (p)
12-16IBL154e Mesterséges intelligencia eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem
2017. szeptember 22. (p)
14-16IBL154e Mesterséges intelligencia eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem
2017. szeptember 23. (szo)
11-13IBL154e Mesterséges intelligencia eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem
2017. november 3. (p)
15-19IBL154e Mesterséges intelligencia eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem

Kasik László

2017. október 7. (szo)
10-18 Méltányosság és esélyegyenlőség az oktatásban sz.Matematikatanári kiegészítő, Neptunban terem

Kiss Gábor

2017. szeptember 16. (szo)
9-14MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. október 13. (p)
10-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. október 14. (szo)
12-15MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. október 28. (szo)
9-14MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. november 10. (p)
18-20MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. november 11. (szo)
8-10MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. november 17. (p)
14-19MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. november 18. (szo)
12-15MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. december 2. (szo)
10-15MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem

Klukovits Lajos

2017. szeptember 15. (p)
12-15MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. október 6. (p)
14-16MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. október 13. (p)
12-15MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. október 27. (p)
14-17MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. november 17. (p)
16-19MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. november 24. (p)
15-17MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. november 25. (szo)
10-12MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. december 1. (p)
10-12MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. december 8. (p)
12-14MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem

Kosztolányi József

2017. szeptember 15. (p)
18-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. október 6. (p)
18-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. október 13. (p)
16-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 4. (szo)
11-15MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 17. (p)
12-16MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem

Kozma József

2017. szeptember 16. (szo)
8-12MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. október 14. (szo)
8-12MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. október 27. (p)
16-20MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 17. (p)
16-20MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem

Nagy V. Gábor

2017. október 7. (szo)
8-10MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. október 27. (p)
12-16MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 3. (p)
18-20MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 24. (p)
15-19MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. december 9. (szo)
8-12MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem

Németh Gábor

2017. szeptember 16. (szo)
8-12IBL501e Adatbázisok eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
2017. szeptember 22. (p)
17-21IBL501e Adatbázisok eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
2017. október 6. (p)
10-14IBL501g Adatbázisok gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 219. terem
2017. október 27. (p)
10-12IBL501g Adatbázisok gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 219. terem
14-16IBL501e Adatbázisok eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
2017. november 17. (p)
10-12IBL501g Adatbázisok gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 219. terem

Németh Zoltán

2017. szeptember 15. (p)
14-18MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. október 27. (p)
10-12MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. október 28. (szo)
12-15MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 3. (p)
10-14MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 24. (p)
12-15MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem

Szabó László

2017. szeptember 15. (p)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. október 6. (p)
10-14MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. október 13. (p)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. november 10. (p)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. november 11. (szo)
10-14MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. november 18. (szo)
8-12MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. december 1. (p)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. december 8. (p)
12-16MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem

Terjéki József

2017. október 28. (szo)
8-12Ml6901 Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 18. (szo)
10-14Ml6901 Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. december 8. (p)
12-16Ml6901 Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*Matematikatanári kiegészítő, Haar terem

Vajda Róbert

2017. október 6. (p)
16-20MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2017. október 27. (p)
17-20MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2017. október 28. (szo)
12-15MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2017. november 17. (p)
12-16MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2017. december 1. (p)
15-19MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem
2017. december 8. (p)
14-18MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam, Kalmár terem

Varga Tamás

2017. szeptember 16. (szo)
12-15MBL342E Elemi matematika 5 gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. október 6. (p)
12-15MBL342E Elemi matematika 5 gy.Matematikatanári kiegészítő, Vályi terem
2017. október 14. (szo)
12-15MBL342E Elemi matematika 5 gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem
2017. november 4. (szo)
8-11MBL342E Elemi matematika 5 gy.Matematikatanári kiegészítő, Haar terem

Vidács László

2017. szeptember 9. (szo)
8-10IBL153e Rendszerfejlesztés I. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
2017. október 13. (p)
10-12IBL153e Rendszerfejlesztés I. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 217. terem
2017. október 14. (szo)
12-15IBL153e Rendszerfejlesztés I. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
2017. november 4. (szo)
8-11IBL153e Rendszerfejlesztés I. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
11-14IBL153g Rendszerfejlesztés I. gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 219. terem
2017. december 1. (p)
16-18IBL153e Rendszerfejlesztés I. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 218. terem
18-21IBL153g Rendszerfejlesztés I. gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció), Irinyi 222. terem

Viharos László

2017. szeptember 15. (p)
12-16MBLB61E/G Életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
2017. október 13. (p)
12-16MBLB61E/G Életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem
2017. november 3. (p)
10-13MBLB61E/G Életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Vályi terem
2017. november 24. (p)
12-15MBLB61E/G Életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli), Farkas terem

Waldhauser Tamás

2017. szeptember 15. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő, Farkas terem
2017. október 6. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő, Szőkefalvi-Nagy terem
2017. október 13. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő, Farkas terem
2017. november 17. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő, Farkas terem
2017. november 24. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő, Szőkefalvi-Nagy terem
2017. december 8. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő, Szőkefalvi-Nagy terem

Zita Diana

2017. szeptember 15. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. október 27. (p)
10-12MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
14-16MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. november 10. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. november 17. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem
2017. december 8. (p)
10-12MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam, Rédei terem

Ódor Tibor

2017. szeptember 15. (p)
15-20MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. szeptember 16. (szo)
8-14MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. október 13. (p)
15-20MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem
2017. október 14. (szo)
8-14MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam, Grünwald terem

Termek foglaltsága
(nem teljes lista, a nappali tagozatos órákat nem tartalmazza!)

Bolyai terem

2017. szeptember 16. (szo)
10-14évfolyamtalálkozó (Zátonyiné Fazekas Erzsébet)
2017. szeptember 29. (p)
12-16Kiállítás megnyitómindenkinek (Varga Ferencné)
16-22Kutatók Éjszakájamindenkinek (K. Horváth Eszter)
2017. október 6. (p)
8-20Geometria nap (Kurusa Árpád)
2017. október 13. (p)
9-14Kari rendezvényTTIK (Magyar Márta)
2017. október 28. (szo)
8-16Őszi Kulturális Fesztiválmindenkinek (K. Horváth Eszter)
2017. november 17. (p)
10-12MMN071E,MBNC13E/G Diszkrét matematikai játékokMat. BSc (Waldhauser Tamás)
2017. november 18. (szo)
15-18Évfolyamtalálkozó (Viharos László)

Farkas terem

2017. szeptember 8. (p)
10-12MMN071E,MBNC13E/G Diszkrét matematikai játékokMat. BSc (Waldhauser Tamás)
2017. szeptember 15. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő (Waldhauser Tamás)
12-16MBLB61E/G Életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Viharos László)
2017. szeptember 22. (p)
10-12MMN071E,MBNC13E/G Diszkrét matematikai játékokMat. BSc (Waldhauser Tamás)
2017. szeptember 29. (p)
10-12MMN071E,MBNC13E/G Diszkrét matematikai játékokMat. BSc (Waldhauser Tamás)
2017. október 6. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
14-18MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Hajnal Péter)
2017. október 7. (szo)
8-13MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Hajnal Péter)
2017. október 13. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő (Waldhauser Tamás)
12-16MBLB61E/G Életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Viharos László)
2017. október 14. (szo)
8-12MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Hajnal Péter)
2017. október 20. (p)
10-12MMN071E,MBNC13E/G Diszkrét matematikai játékokMat. BSc (Waldhauser Tamás)
2017. október 27. (p)
10-12MMN071E,MBNC13E/G Diszkrét matematikai játékokMat. BSc (Waldhauser Tamás)
16-20MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Hajnal Péter)
2017. november 3. (p)
10-12MMN071E,MBNC13E/G Diszkrét matematikai játékokMat. BSc (Waldhauser Tamás)
2017. november 10. (p)
10-12MMN071E,MBNC13E/G Diszkrét matematikai játékokMat. BSc (Waldhauser Tamás)
2017. november 17. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő (Waldhauser Tamás)
14-17MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Hajnal Péter)
2017. november 18. (szo)
8-10MBLA51E/G Halmazelmélet és matematikai logika ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Hajnal Péter)
2017. november 24. (p)
12-15MBLB61E/G Életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Viharos László)
2017. december 1. (p)
10-12MMN071E,MBNC13E/G Diszkrét matematikai játékokMat. BSc (Waldhauser Tamás)

Grünwald terem

2017. szeptember 15. (p)
12-15MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
15-20MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Ódor Tibor)
2017. szeptember 16. (szo)
8-14MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Ódor Tibor)
2017. október 6. (p)
12-14MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
14-16MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
2017. október 7. (szo)
12-15MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
2017. október 13. (p)
12-15MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
15-20MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Ódor Tibor)
2017. október 14. (szo)
8-14MBLK41E/G Geometria I. ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Ódor Tibor)
2017. október 27. (p)
10-14MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
14-17MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
2017. november 17. (p)
16-19MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
2017. november 18. (szo)
9-13MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
2017. november 24. (p)
12-15MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
15-17MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
2017. november 25. (szo)
10-12MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
2017. december 1. (p)
10-12MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)
12-15MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
2017. december 2. (szo)
10-13MBLK61E/G Valószínűségszámítás ea. +gy.Matematika BSc II. évfolyam (Benke János)
2017. december 8. (p)
12-14MBLK13E/G Algebra és Számelmélet ea. + gy.Matematika BSc II. évfolyam (Klukovits Lajos)

Haar terem

2017. szeptember 15. (p)
12-14MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő (Dormán Miklós)
14-18MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Németh Zoltán)
18-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematikatanári kiegészítő (Kosztolányi József)
2017. szeptember 16. (szo)
8-12MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Kozma József)
12-15MBL342E Elemi matematika 5 gy.Matematikatanári kiegészítő (Varga Tamás)
2017. szeptember 29. (p)
17-22Kutatók Éjszakájamindenkinek (K. Horváth Eszter)
2017. október 6. (p)
10-15Geometria nap (Kurusa Árpád)
15-18MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő (Dormán Miklós)
18-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematikatanári kiegészítő (Kosztolányi József)
2017. október 7. (szo)
8-10MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Nagy V. Gábor)
2017. október 13. (p)
12-16MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő (Dormán Miklós)
16-20MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematikatanári kiegészítő (Kosztolányi József)
2017. október 14. (szo)
8-12MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Kozma József)
12-15MBL342E Elemi matematika 5 gy.Matematikatanári kiegészítő (Varga Tamás)
2017. október 27. (p)
10-12MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Németh Zoltán)
12-16MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Nagy V. Gábor)
16-20MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Kozma József)
2017. október 28. (szo)
8-12Ml6901 Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*Matematikatanári kiegészítő (Terjéki József)
12-15MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Németh Zoltán)
2017. november 3. (p)
10-14MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Németh Zoltán)
14-18MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő (Dormán Miklós)
18-20MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Nagy V. Gábor)
2017. november 4. (szo)
8-11MBL342E Elemi matematika 5 gy.Matematikatanári kiegészítő (Varga Tamás)
11-15MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematikatanári kiegészítő (Kosztolányi József)
2017. november 17. (p)
10-12MMN071E,MBNC13E/G Diszkrét matematikai játékokMat. BSc (Waldhauser Tamás)
12-16MTKL12xe/g Szakmódszertan 1 ea.+ gy.Matematikatanári kiegészítő (Kosztolányi József)
16-20MTKL133e/g Fejezetek a geometriából ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Kozma József)
2017. november 18. (szo)
8-10MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő (Dormán Miklós)
10-14Ml6901 Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*Matematikatanári kiegészítő (Terjéki József)
2017. november 24. (p)
12-15MTKL122e/g Fejezetek az analízisből ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Németh Zoltán)
15-19MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Nagy V. Gábor)
2017. november 25. (szo)
8-10MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő (Dormán Miklós)
2017. december 8. (p)
12-16Ml6901 Egyenlőtlenségek középiskolai alkalmazásokkal I. ea. KV*Matematikatanári kiegészítő (Terjéki József)
16-19MTKL111e/g Absztrakt algebra ea. + gy.Matematikatanári kiegészítő (Dormán Miklós)
2017. december 9. (szo)
8-12MTKL144e/g Kombinatorika ea.+gy.Matematikatanári kiegészítő (Nagy V. Gábor)

Irinyi 217. terem

2017. szeptember 8. (p)
12-16IBL154e Mesterséges intelligencia eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Jelasity Márk)
18-20IBL154g Mesterséges intelligencia gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Hegedűs István)
2017. szeptember 15. (p)
10-14IBL302e Programozás II. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Havasi Ferenc)
18-20IBL154g Mesterséges intelligencia gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Hegedűs István)
2017. szeptember 22. (p)
14-16IBL154e Mesterséges intelligencia eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Jelasity Márk)
2017. szeptember 23. (szo)
8-11IBL302e Programozás II. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Havasi Ferenc)
11-13IBL154e Mesterséges intelligencia eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Jelasity Márk)
13-15IBL154g Mesterséges intelligencia gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Hegedűs István)
2017. október 6. (p)
18-20IBL302e Programozás II. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Havasi Ferenc)
2017. október 7. (szo)
8-12IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
2017. október 13. (p)
10-12IBL153e Rendszerfejlesztés I. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Vidács László)
2017. október 28. (szo)
8-12IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
12-15IBL302e Programozás II. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Havasi Ferenc)
2017. november 3. (p)
15-19IBL154e Mesterséges intelligencia eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Jelasity Márk)
2017. november 24. (p)
17-21IL304e Algoritmusok és adatszerkezetek I. ea.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
2017. november 25. (szo)
8-10IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
2017. december 2. (szo)
8-10IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)
2017. december 9. (szo)
8-10IL304g Algoritmusok és adatszerkezetek I. gy.Matematika BSc II. évfolyam (Gosztolya Gábor)

Irinyi 218. terem

2017. szeptember 9. (szo)
8-10IBL153e Rendszerfejlesztés I. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Vidács László)
2017. szeptember 15. (p)
14-18IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Gombás Éva)
2017. szeptember 16. (szo)
8-12IBL501e Adatbázisok eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Németh Gábor)
2017. szeptember 22. (p)
17-21IBL501e Adatbázisok eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Németh Gábor)
2017. október 6. (p)
14-16IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2017. október 7. (szo)
8-10IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2017. október 13. (p)
12-14IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
14-18IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Gombás Éva)
2017. október 14. (szo)
8-10IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
12-15IBL153e Rendszerfejlesztés I. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Vidács László)
2017. október 27. (p)
12-14IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
14-16IBL501e Adatbázisok eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Németh Gábor)
16-18IBL850E/L Programozási alapismeretek ea.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2017. november 3. (p)
10-13IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Gombás Éva)
2017. november 4. (szo)
8-11IBL153e Rendszerfejlesztés I. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Vidács László)
2017. december 1. (p)
10-12IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Gombás Éva)
16-18IBL153e Rendszerfejlesztés I. eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Vidács László)

Irinyi 219. terem

2017. szeptember 16. (szo)
12-15IBL302g Programozás II. gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Antal Gábor)
2017. október 6. (p)
10-14IBL501g Adatbázisok gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Németh Gábor)
2017. október 27. (p)
10-12IBL501g Adatbázisok gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Németh Gábor)
2017. november 3. (p)
13-15IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Gombás Éva)
2017. november 4. (szo)
11-14IBL153g Rendszerfejlesztés I. gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Vidács László)
2017. november 17. (p)
10-12IBL501g Adatbázisok gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Németh Gábor)
2017. december 2. (szo)
10-13IBL512e Számítástudomány alapjai eaMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Gombás Éva)

Irinyi 222. terem

2017. december 1. (p)
18-21IBL153g Rendszerfejlesztés I. gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Vidács László)

Irinyi 224. terem

2017. október 6. (p)
16-18IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2017. október 7. (szo)
10-12IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2017. október 13. (p)
18-20IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2017. október 14. (szo)
10-12IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2017. november 17. (p)
17-20IBL302g Programozás II. gyMatematika BSc III. évfolyam (informatika specializáció) (Antal Gábor)
2017. december 1. (p)
12-14IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)
2017. december 2. (szo)
8-10IBL850E/L Programozási alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Holló Csaba)

Kalmár terem

2017. szeptember 15. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
12-16MMLX111E, MMLX111G Többváltozós statisztikai módszerek ea.+gy.Környezetmérnök MSc. (Nagy-György Judit)
16-20tanár továbbképzés (Karsai János)
2017. szeptember 16. (szo)
8-18tanár továbbképzés (Karsai János)
2017. szeptember 22. (p)
9-17tanár továbbképzés (Németh Zoltán)
2017. szeptember 23. (szo)
9-16tanár továbbképzés (Németh Zoltán)
2017. szeptember 29. (p)
10-18tanár továbbképzés (Karsai János)
2017. szeptember 30. (szo)
8-18tanár továbbképzés (Karsai János)
2017. október 6. (p)
9-12tanár továbbképzés (Németh Zoltán)
12-16MMLX111E, MMLX111G Többváltozós statisztikai módszerek ea.+gy.Környezetmérnök MSc. (Nagy-György Judit)
16-20MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2017. október 7. (szo)
9-16tanár továbbképzés (Németh Zoltán)
2017. október 13. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
12-14MMLX111E, MMLX111G Többváltozós statisztikai módszerek ea.+gy.Környezetmérnök MSc. (Nagy-György Judit)
2017. október 20. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
12-14MMLX111E, MMLX111G Többváltozós statisztikai módszerek ea.+gy.Környezetmérnök MSc. (Nagy-György Judit)
2017. október 27. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
17-20MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2017. október 28. (szo)
12-15MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2017. november 3. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
12-15MMLX111E, MMLX111G Többváltozós statisztikai módszerek ea.+gy.Környezetmérnök MSc. (Nagy-György Judit)
2017. november 10. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
2017. november 17. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
12-16MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2017. november 24. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
12-15MMLX111E, MMLX111G Többváltozós statisztikai módszerek ea.+gy.Környezetmérnök MSc. (Nagy-György Judit)
2017. november 25. (szo)
10-12MBLX363G Alkalmazott Statisztika gy.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
2017. december 1. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
15-19MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2017. december 8. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
14-18MBLK35E/G Numerikus matematika ea.+gy.Matematika BSc II. évfolyam (Vajda Róbert)
2017. december 9. (szo)
10-14MBLX363G Alkalmazott Statisztika gy.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
2017. december 15. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)

Kerékjártó terem

2017. szeptember 8. (p)
10-14MBLX122E, MBLX122G Kalkulus I. fizikusoknak ea.+gy.Fizika BSc (Bartha Mária)
2017. szeptember 15. (p)
10-13MBLX122E, MBLX122G Kalkulus I. fizikusoknak ea.+gy.Fizika BSc (Bartha Mária)
2017. szeptember 29. (p)
10-14GráfelméletProgramterv. MSc (Nagy V. Gábor)
2017. szeptember 30. (szo)
8-11MBLX122E, MBLX122G Kalkulus I. fizikusoknak ea.+gy.Fizika BSc (Bartha Mária)
2017. október 6. (p)
10-13MBLX122E, MBLX122G Kalkulus I. fizikusoknak ea.+gy.Fizika BSc (Bartha Mária)
13-18tanár továbbképzés (Németh Zoltán)
2017. október 13. (p)
10-16Mattan zárószig.Mattan MA (Zádori László)
2017. október 14. (szo)
8-11MBLX122E, MBLX122G Kalkulus I. fizikusoknak ea.+gy.Fizika BSc (Bartha Mária)
2017. november 3. (p)
10-14GráfelméletProgramterv. MSc (Nagy V. Gábor)

Neptunban terem

2017. október 7. (szo)
10-18 Méltányosság és esélyegyenlőség az oktatásban sz.Matematikatanári kiegészítő (Kasik László)

Pszich. Int. Konferencia terem

2017. november 25. (szo)
10-18 Az iskolai nevelés pszichológiai problémái sz.Matematikatanári kiegészítő (Jagodics Balázs)

Riesz terem

2017. szeptember 1. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. szeptember 8. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. szeptember 15. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
12-16tanár továbbképzés (Karsai János)
2017. szeptember 22. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. szeptember 29. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. október 6. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. október 13. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. október 20. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. október 27. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. november 3. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. november 10. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. november 17. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. november 24. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. december 1. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)
2017. december 8. (p)
10-12Kombinatorika szeminárium (Hajnal Péter)

Rédei terem

2017. szeptember 15. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Zita Diana)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2017. szeptember 16. (szo)
9-14MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Kiss Gábor)
2017. szeptember 22. (p)
10-12Matematika I.vegyész (Bartha Mária)
12-14Kalkulus I.info. (Bartha Mária)
2017. szeptember 29. (p)
10-16Tömegkiszolgálás ea. (Szűcs Gábor)
2017. október 6. (p)
10-14MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2017. október 13. (p)
10-12MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Kiss Gábor)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2017. október 14. (szo)
12-15MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Kiss Gábor)
2017. október 27. (p)
10-12MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Zita Diana)
14-16MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Zita Diana)
2017. október 28. (szo)
9-14MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Kiss Gábor)
2017. november 10. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Zita Diana)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
18-20MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Kiss Gábor)
2017. november 11. (szo)
8-10MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Kiss Gábor)
10-14MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2017. november 17. (p)
10-14MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Zita Diana)
14-19MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Kiss Gábor)
2017. november 18. (szo)
8-12MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
12-15MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Kiss Gábor)
2017. december 1. (p)
14-18MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)
2017. december 2. (szo)
10-15MBLK32E/G Kalkulus I. ea.+gy.Matematika BSc I. évfolyam (Kiss Gábor)
2017. december 8. (p)
10-12MBLK31G Matematikai alapismeretek gy.Matematika BSc I. évfolyam (Zita Diana)
12-16MBLK11E/G Lineáris algebra ea. + gy.Matematika BSc I. évfolyam (Szabó László)

Szőkefalvi-Nagy terem

2017. szeptember 15. (p)
10-14GráfelméletProgramterv. MSc (Nagy V. Gábor)
2017. szeptember 22. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
13-17MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
2017. szeptember 23. (szo)
11-13MBLX311E Kalkulus I. ea.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
13-15MBLX311G Kalkulus I. gy.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
2017. szeptember 29. (p)
10-12Programozás (Makay Géza)
14-16MBLX311E Kalkulus I. ea.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
17-22Kutatók Éjszakájamindenkinek (K. Horváth Eszter)
2017. szeptember 30. (szo)
8-10MBLX111E Diszkrét matematika I. ea.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
10-12MBLX111G Diszkrét matematika I. gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
12-14MBLX311G Kalkulus I. gy.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
2017. október 6. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő (Waldhauser Tamás)
13-19Kürschák verseny (Kosztolányi József)
2017. október 13. (p)
10-14GráfelméletProgramterv. MSc (Nagy V. Gábor)
2017. október 14. (szo)
15-17MBLX111G Diszkrét matematika I. gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
17-19MBLX111E Diszkrét matematika I. ea.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2017. október 20. (p)
8-10Elemi mat. 2. (Bartha Mária)
2017. október 27. (p)
12-14MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
16-18MBLX114G Diszkrét matematika III. gy.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
2017. október 28. (szo)
11-13MBLX311E Kalkulus I. ea.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
13-15MBLX311G Kalkulus I. gy.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
2017. november 10. (p)
17-19MBLX311E Kalkulus I. ea.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
19-21MBLX311G Kalkulus I. gy.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
2017. november 11. (szo)
8-10MBLX111E Diszkrét matematika I. ea.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
10-12MBLX111G Diszkrét matematika I. gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2017. november 17. (p)
10-12MBLX111E Diszkrét matematika I. ea.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
12-16MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
16-17MBLX114G Diszkrét matematika III. gy.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
17-19MBLX111G Diszkrét matematika I. gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
2017. november 18. (szo)
12-15MBLX363E Alkalmazott Statisztika ea.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
15-17MBLX311E Kalkulus I. ea.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
17-19MBLX311G Kalkulus I. gy.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
2017. november 24. (p)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő (Waldhauser Tamás)
12-17MBLX363E Alkalmazott Statisztika ea.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
17-19MBLX311E Kalkulus I. ea.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
19-21MBLX311G Kalkulus I. gy.Programtervező levelezős képzés (Fülöp Vanda)
2017. november 25. (szo)
8-10MBLX111E Diszkrét matematika I. ea.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
10-12MBLX111G Diszkrét matematika I. gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
12-16MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
2017. december 1. (p)
10-12MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
12-14MBLX114G Diszkrét matematika III. gy.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
2017. december 2. (szo)
10-14MBLX363E Alkalmazott Statisztika ea.Programtervező levelezős képzés (Szűcs Gábor)
2017. december 8. (p)
8-10Elemi mat. 2. (Bartha Mária)
10-12MML071E,MBLC13E/G Diszkrét matematikai játékok ea. KV*Matematikatanári kiegészítő (Waldhauser Tamás)
12-13MBLX114G Diszkrét matematika III. gy.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
13-15MBLX114E Diszkrét matematika III. ea.Programtervező levelezős képzés (Kátai-Urbán Kamilla)
2017. december 9. (szo)
8-10MBLX111E Diszkrét matematika I. ea.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)
10-12MBLX111G Diszkrét matematika I. gy.Programtervező levelezős képzés (Katonáné Horváth Eszter)

Vályi terem

2017. szeptember 8. (p)
15-18MBLX172cG Matematikai alapismeretek biológusoknak gy.Biológia BSc (Boldog Péter)
2017. szeptember 15. (p)
10-14MBLX172fG Matematikai praktikum gy.Földrajz BSc (Balázs István)
2017. szeptember 29. (p)
10-14MBLX172fG Matematikai praktikum gy.Földrajz BSc (Balázs István)
16-19MBLX172cG Matematikai alapismeretek biológusoknak gy.Biológia BSc (Boldog Péter)
2017. október 6. (p)
10-12GráfelméletProgramterv. MSc (Nagy V. Gábor)
12-15MBL342E Elemi matematika 5 gy.Matematikatanári kiegészítő (Varga Tamás)
16-20MBLX123E, MBLX123G Matematika I. ea.+gy.Kémia BSc (Nagy Béla)
2017. október 13. (p)
10-16Tömegkiszolgálás ea. (Szűcs Gábor)
2017. október 20. (p)
10-12MBLX172fG Matematikai praktikum gy.Földrajz BSc (Balázs István)
14-18MBLX123E, MBLX123G Matematika I. ea.+gy.Kémia BSc (Nagy Béla)
2017. október 27. (p)
15-18MBLX172cG Matematikai alapismeretek biológusoknak gy.Biológia BSc (Boldog Péter)
2017. október 28. (szo)
8-12MBLX123E, MBLX123G Matematika I. ea.+gy.Kémia BSc (Nagy Béla)
2017. november 3. (p)
10-13MBLB61E/G Életbiztosítások ea.+gy.Matematika BSc III. évfolyam (specializáció nélküli) (Viharos László)
2017. november 11. (szo)
15-18MBLX172cG Matematikai alapismeretek biológusoknak gy.Biológia BSc (Boldog Péter)
2017. november 18. (szo)
8-12MBLX123E, MBLX123G Matematika I. ea.+gy.Kémia BSc (Nagy Béla)
2017. november 25. (szo)
8-10 (Bartha Mária)
11-15MBLX123E, MBLX123G Matematika I. ea.+gy.Kémia BSc (Nagy Béla)