Bolyai Intézet Szemináriuma

Aktuális program: http://www.math.u-szeged.hu/

Bolyai Intézet

TTIK SZTE http://www.math.u-szeged.hu/

Telemedicina fókuszú kutatások Orvosi, Matematikai és Informatikai

tudományterületeken

TÁMOP-4.2.2.A-11/1/KONV-2012-0073 projekt

Ábrahám Gábor

(Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium)

Matematikaoktatás a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumban

()

2014. január 16, csütörtök 15 óra, Mars tér 20., I. emelet, M3 terem