2016. évi őszi helyi TDK forduló

A 2016. évi őszi TTIK kari (helyi) TDK forduló a következő időpontban és programmal kerül megrendezésre:

Időpont: 2016. november 24. (csütörtök) 14:00 óra

Helyszín: Aradi vértanúk tere 1., Bolyai épület, Bolyai terem

Versenyzők:

• -Bősze Zsuzsanna: Reguláris változású másodrendű bevándorlásos Galton-Watson folyamatok vizsgálata, (Témavezetők: Dr. Pap Gyula egyetemi tanár, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Sztochasztika Tanszék, Dr. Barczy Mátyás, egyetemi docens, DE Alkalmazott Matematika és Valószínűségszámítás Tanszék)
  • -Pósfai Lőrinc: Transzcendens karakterisztikus egyenletek Newton-fraktáljai, (Témavezető: Dr. Röst Gergely tudományos főmunkatárs, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Alkalmazott és Numerikus Matematika Tanszék)
  • -Tekeli Tamás: Az SIS járványterjedési modell globális dinamikájának vizsgálata gamma-eloszlású fertőzési periódussal, (Témavezető: Dr. Röst Gergely tudományos főmunkatárs, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Alkalmazott és Numerikus Matematika Tanszék)
  • -Tóth Endre: Egyenletrendszerek klónok felett, (Témavezető: Dr. Waldhauser Tamás egyetemi docens, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Algebra és Számelmélet Tanszék)
Zsűri:

Dr. Krámli András professor emeritus, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Sztochasztika Tanszék (elnök)
Dr. Zádori László egyetemi tanár, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Algebra és Számelmélet Tanszék
Dr. Karsai János egyetemi docens, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Analízis Tanszék
Dr. Szabó László Imre egyetemi docens, SZTE TTIK Bolyai Intézet, Halmazelmélet és Matematikai Logika Tanszék